نگرانی مردان در مورد اندازه و قطر آلت تناسلی‌شان معمول است. از آنجایی که این نگرانی در روابط زناشویی و اعتماد به نفس مردان تاثیر بسیاری دارد، خوشبختانه امروزه پاسخی برای کمک به این مشکل وجود دارد. افزایش قطر تناسلی نه تنها برای مردان موثر است بلکه به نحوی برای همسرشان نیز مزیت دارد. زیرا با گذشت زمان، زنان ممکن است دچار “شلی” واژن شوند که می‌تواند رابطه جنسی را برای آن‌ها بسیار نامطلوب سازد. جراحی‌ها برای ترمیم این روش پرهزینه، دردناک و با عوارض زیادی همراه است. تقویت قطر آلت تناسلی می‌تواند این مشکل را با گسترش دهانه آلت تناسلی مرد درمان و متعاقباً نیاز به جراحی واژن را برطرف کند. راه‌های افزایش قطر آلت تناسلی با فیلر و چربی در ادامه‌ی مطلب توضیح داده شده است.

علت افزایش قطر و طول آلت تناسلی


هر مردی که بدنبال افزایش قطر آلت تناسلی خود است یکی دو دلیل دارد که می‌خواهد مردانگی‌اش بزرگ‌تر شود. در حالی که برخی از دلایل ممکن است مربوط به مسائل پزشکی و برخی دیگر به دلیل نگرانی‌های روانشناختی باشد. اگر از اندازه و قطر آلت تناسلی خود احساس رضایت نمی‌کنید و این مسئله در طول رابطه جنسی برای شما مشکل ایجاد می‌کند، این مشکل باعث تحریک احساسات روانی منفی چه غیرعادی و چه منطقی می‌شود.

نگرانی‌های روانشناختی

برخی از مردان معتقدند که طول و قطر آلت تناسلی آنها بسیار کوچک یا کمتر از حد متوسط ​​است. آنها نمی‌توانند درک کنند که قطر آلت تناسلی مرد به طور متوسط باید بین 8 تا 10 سانتی‌متر و طول آن 12 تا 15 سانتی‌متر باشد.

وقتی شخص این باور منفی را پیدا کند که آلت تناسلی مرد در سایز و قطر مناسب خود نیست، این باور بر زندگی جنسی عمومی وی تأثیر می‌گذارد. بعضی از آن‌ها دارای آلت تناسلی مردانه بسیار بالاتر از سایز و قطر طبیعی هستند، اما هنوز هم راضی نیستند. این مردان دارای یک اختلال روانشناختی هستند که به آن اختلال بدشکلی آلت تناسلی (PDD) می‌گویند.

درمان PDD آسان و ساده است. زیرا تمام آنچه لازم است کمک مشاور روانشناسی است. اگر اتفاقاً در این گروه قرار می‌گیرید، مجبور نیستید که برای بزرگ شدن آلت تناسلی درمان‌هایی را انجام دهید. یک مشاور روانشناسی حرفه ای به شما کمک می‌کند سایز و قطر آلت تناسلی خود را بدون داشتن احساس منفی درک کنید.

مشاوره موثرترین رویکرد برای درمان مردان مبتلا به PDD است. در پایان درمان روانشناختی، این مردان سایز و قطر طبیعی و مناسب آلت تناسلی خود را درک می‌کنند بدون اینکه دیگر در مورد آن‌ها احساس حقارت کنند. مهمترین نکته مثبت استفاده از مشاوره روانشناسی این واقعیت است که هیچ عارضه جانبی در ارتباط با سایر اقدامات مانند جراحی برای افزایش طول و قطر آلت تناسلی وجود ندارد.

دلایل فیزیکی

تحت شرایط مختلف، سایز و قطر آلت تناسلی مرد ممکن است به دلیل اختلالات هورمونی یا ژنتیکی باعث ایجاد آلت تناسلی میکرو یا کوچک باشد. اگر آلت تناسلی مرد زیر7سانتی‌متر باشد، این یک آلت تناسلی کوچک است و ممکن است بر توانایی بارداری، ادرار کردن، نعوظ، انزال یا حتی از بین بردن عزت نفس جنسی تأثیر بگذارد.

  • داشتن آلت تناسلی غیرطبیعی و کوچک به عنوان میکروفالوس شناخته می‌شود و با بیماری دیگری معروف به هیپوسپادیاس مرتبط است، این یک اختلال مادرزادی است که در آن مجرای ادرار در قسمت تحتانی آلت تناسلی مرد باز می‌شود.
  • مردانی که از بیماری پیرونی رنج می‌برند نیز در نتیجه خم شدن آلت تناسلی مردانگی مشکل دارند. این بیماری در مقایسه با نسل جوان در میان مردان مسن شیوع بیشتری دارد. در سنین بالا، مردان ممکن است ناگهان متوجه خم شدن غیر طبیعی مردانگی خود شوند. جای زخم یا فیبروم در نقطه خمیدگی باعث کوتاه شدن و باریک شدن مردانگی می‌شود. با بیماری پیرونی، نعوظ با درد و دشواری همراه است.
  • جراحی بعد از سرطان پروستات دلیل دیگری است که برخی از مردان دچار آلت تناسلی کوچک سایز و قطر کم می‌شوند. برخی از مردانی که تحت عمل جراحی پروستات قرار می‌گیرند، روش جراحی باعث کاهش اندازه و قطر آلت تناسلی مرد تا 16٪ می‌شود.
  • آلت تناسلی پنهان وضعیتی است که بخشی اساسی از آلت تناسلی مرد در زیر چربی‌های اضافی لگن پنهان شده است. این وضعیت در بین مردان دارای اضافه وزن و چاقی خصوصاً پسران قبل از بلوغ شیوع بیشتری دارد. این مردان دارای آلت تناسلی متوسط ​​هستند و با کاهش وزن به راحتی می‌توان بر این مشکل غلبه کرد. اگر کاهش وزن اندازه و قطر طبیعی آلت تناسلی را بازگرداند، ممکن است افزایش قطر آلت تناسلی مرد در نظر گرفته شود.

افزایش قطر آلت تناسلی


افزایش قطر آلت تناسلی

افزایش قطر آلت تناسلی با ترزریق فیلر و جراحی تزریق چربی:

افزایش قطر آلت تناسلی با تزریق فیلر

قبل از تزریق فیلر، برای کاهش درد در بقیه انجام مراحل فیلر، روی پوست آلت تناسلی بی حسی موضعی اعمال می‌شود. سپس پرکننده اسید هیالورونیک (HA) به بافتهای اطراف بدنه‌‌ی آلت تناسلی تزریق می‌شود. آلت تناسلی ماساژ داده می‌شود تا ماده پرکننده صاف شود. کل مراحل تقریباً 30 دقیقه طول خواهد کشید. پزشک فیلر برای سر آلت تناسلی را توصیه نمی‌کند. این می‌تواند منجر به ظاهر غیر طبیعی و ناراحتی شود و به طور معمول بیش از چند ماه ماندگاری ندارد.

اسید هیالورونیک چیست؟

اسید هیالورونیک (HA) نوعی قند (پلی ساکارید) مورد تأیید ورزات بهداشت است که در بافت‌های بدن مانند پوست و غضروف وجود دارد. این ماده به روشی طبیعی و ارگانیک تولید می‌شود و از اوایل دهه 1990 به عنوان پرکننده پوستی مورد استفاده قرار گرفته است. HA دارای قابلیت منحصر به فردی در نگهداری آب است که پس از شکل گیری ژل متورم می‌شود و باعث یک اثر صاف کننده و پر کننده بسیار خوب می‌شود. این به طور موثر در چندین تخصص از جمله پوست، چشم، ارتوپدی، انکولوژی، روماتولوژی، جراحی پلاستیک، گوش و حلق و بینی و در حال حاضر اورولوژی استفاده شده است.

اسید هیالورونیک استفاده شده برای تقویت دور آلت تناسلی ماکرومولکول هتروپلی ساکارید است که دارای ویژگی‌های ایمنی و عملکردی کاملاً اثبات شده و مستند است. اسید هیالورونیک پرمصرف ترین ماده پرکننده ای است که در حال حاضر در سراسر جهان در بازار استفاده می‌شود و دارای مزایای بسیاری نسبت به اسلاف خود از جمله ایمنی و مدت زمان اثر بخشی است.

چه انتظاری باید پس از درمان داشته باشم؟

بلافاصله پس از تزریق فیلر، متوجه افزایش قطر آلت تناسلی خواهید شد. بعد از درمان اولیه می‌توانید 1 تا 2 سانتی‌متر افزایش قطر آلت تناسلی داشته باشید. این افزایش قطر هنگامی که آلت تناسلی شما در حالت طبیعی و همچنین وقتی که در حالت نعوظ است، قابل مشاهده است. افزایش قطر آلت تناسلی بهبود یافته با فیلر در بیشتر مردان بیش از 2 سال ماندگار است. پرکننده‌ای که تزریق می‌شود کاملا طبیعی به نظر می‌رسد.

آیا پس از تزریق فیلر، مراقبت خاصی نیاز است؟

پزشکان استفاده از پماد Neosporin در اطراف آلت تناسلی را دو بار در روز و در 3 روز اول توصیه می‌کنند. پزشکان همچنین توصیه می کنند به مدت 3 روز رابطه برقرار کنند. دکتر همچنین به شما آموزش می‌دهد که چگونه آلت تناسلی خود را ماساژ دهید تا ظاهری صاف ایجاد کند.

آیا فیلر علاوه بر افزایش قطر آلت تناسلی باعث افزایش طول آلت نیز می‌شود؟ 

آیا فیلر علاوه بر افزایش قطر آلت تناسلی باعث افزایش طول آلت نیز می‌شود؟

افزایش قطرآلت تناسلی، تاثیری در  طول آلت ندارد. چند روش از جمله دستگاه وکیوم و دستگاه تراکشن وجود دارد که می‌توانید برای افزایش طول آلت تناسلی از آن‌ها استفاده کنید. دکتر می‌تواند این موارد را در زمان مشاوره با شما در میان بگذارد. برخی از پزشکان  جراحی را برای طولانی شدن آلت تناسلی مرد ارائه می‌دهند، اما خیلی توصیه نمی‌شود. بیشتر این اقدامات منجر به عوارض قابل توجه، نتایج ضعیف و بیماران ناراضی می‌شود.

تقویت قطر آلت تناسلی مرد با تزریق چربی

تقویت قطر آلت تناسلی مرد با تزریق چربی

تزریق چربی یک روش جراحی پلاستیک شناخته شده است که در دور یا قطر آلت تناسلی شما را بزرگ می‌کند. جراحی بزرگ شدن آلت تناسلی مرد با بیهوشی عمومی انجام می‌شود. چربی تزریق شده معمولاً از طریق شکاف ریز شکمی از شکم شما گرفته می‌شود و سپس از طریق یک یا چند برش ریز در زیر پوست ختنه گاه (در صورت وجود)، دقیقاً زیر سر آلت تناسلی تزریق می‌شود. بخیه‌ها قابل حل هستند و برش‌ها تقریباً بدون زخم بهبود می‌یابند.

جراحی افزایش قطر آلت تناسلی مرد نتیجه کاملاً قابل پیش بینی ندارد. شما آلت تناسلی خود را با یک روکش نرم و رول شده می‌پوشانید که در حفظ توزیع چربی در طول آلت تناسلی شما تاثیر دارد. در چند روز اول با انتقال چربی تزریق شده به ناحیه کمبود، هرگونه ناهمواری قابل اصلاح است. گاهی اوقات، به دلیل جذب مجدد برخی از چربی‌های تزریق شده در بدن ، یک کانتور ناهموار ایجاد می‌شود. اصلاح ناهمواری ناشی از جذب مجدد چربی، بعداً به تزریق چربی بیشتری نیاز دارد.

تزریق چربی یک عمل جراحی واقعی است. قبل از تصمیم گیری، لازم است که در مورد هر گونه عارضه احتمالی اطلاعاتی کسب کنید، حتی اگر نادر باشد. در طول مشاوره خصوصی این موارد به طور کامل برای شما توضیح داده خواهد شد. در آن زمان، شما فرصتی برای بحث دقیق و کامل در مورد گزینه‌های خود و آنچه در این زمینه است، خواهید داشت.

چه مواردی باید بعد از جراحی افزایش قطر آلت تناسلی مرد مورد توجه قرار گیرد؟ 

افزایش قطر آلت تناسلی مرد یکی از روش‌هایی است که باید با احتیاط انجام شود. چند گزینه وجود دارد که باید پس از روند افزایش قطر آلت تناسلی مورد بررسی قرار گیرند. دکتر در مورد آنها هشدار می‌دهد.

  • بعد از تزریق چربی، پزشک بیمار را به مدت یک 1 تا 3 روز تحت نظر دارد.
  • پس از تزریق چربی برای افزایش قطر آلت تناسلی، قطعاً رابطه جنسی باید برای مدت کوتاهی قطع شود.
  • پس از جراحی، می‌توانید برای مدت کوتاهی در ناحیه ای که چربی گرفته شده، تورم و قرمزی را مشاهده کنید.
  • در صورت لزوم، ممکن است با تجویز نسخه‌های دارویی از دارو استفاده شود.
  • بدون توجه به آنچه که هستید، نباید انتظار داشته باشید که عملیات بلافاصله قابل رویت باشد. در این مرحله، اطلاعات لازم توسط پزشک داده خواهد شد.

مقالات مرتبط

لاپاراسکوپی واریکوسل: نحوه‌ انجام، عوارض و مراقبت‌ها

لاپاراسکوپی واریکوسل: نحوه‌ انجام، عوارض و مراقبت‌ها

واریکوسل

انواع روشهای تشخیص واریکوسل (معاینه ی فیزیکی، سونو، بررسی علائم)

زود انزالی

درمان زود انزالی با گیاهان دارویی مانند مارچوبه، زنجبیل، زعفران و …

سنگ کلیه

علائم سنگ کلیه را بشناسید (درد در پهلو و کمر، تکرر و سوزش ادرار و …)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Call Now Buttonتماس