افزایش قطر آلت تناسلی در مردان با فیلر و تزریق چربی

 1. خانه
 2. /
 3. مقالات
 4. /
 5. افزایش قطر آلت تناسلی در مردان با فیلر و تزریق چربی

تاریخ 23 آبان 1402

نگرانی مردان در مورد اندازه و قطر آلت تناسلی‌شان معمول است. از آنجایی که این نگرانی در روابط زناشویی و اعتماد به نفس مردان تاثیر بسیاری دارد، خوشبختانه امروزه پاسخی برای کمک به این مشکل وجود دارد. افزایش قطر تناسلی نه تنها برای مردان موثر است بلکه به نحوی برای همسرشان نیز مزیت دارد. زیرا با گذشت زمان، زنان ممکن است دچار “شلی” واژن شوند که می‌تواند رابطه جنسی را برای آن‌ها بسیار نامطلوب سازد. جراحی‌ها برای ترمیم این روش پرهزینه، دردناک و با عوارض زیادی همراه است. تقویت قطر آلت تناسلی می‌تواند این مشکل را با گسترش دهانه آلت تناسلی مرد درمان و متعاقباً نیاز به جراحی واژن را برطرف کند. راه‌های افزایش قطر آلت تناسلی با فیلر و چربی در ادامه‌ی مطلب توضیح داده شده است.

علت افزایش قطر و طول آلت تناسلی


هر مردی که به دنبال افزایش اندازه آلت تناسلی خود است، دلایل مختلفی برای این تصمیم دارد. برخی از این دلایل ممکن است به مسائل پزشکی مرتبط باشد، در حالی که دیگری ممکن است به دلیل نگرانی‌های روانشناختی باشد. اگر اندازه و اندازه آلت تناسلی شما منجر به عدم رضایت شما شده و در طول رابطه جنسی مشکلاتی برای شما ایجاد کرده باشد، این مشکل ممکن است منجر به تحریک احساسات منفی، چه غیرعادی و چه منطقی، شود.

نگرانی‌های روانشناختی

برخی از مردان معتقدند که طول و قطر آلت تناسلی آنها بسیار کوچک یا کمتر از حد متوسط ​​است. آنها نمی‌توانند درک کنند که قطر آلت تناسلی مرد به طور متوسط باید بین 8 تا 10 سانتی‌متر و طول آن 12 تا 15 سانتی‌متر باشد.

وقتی شخص این باور منفی را پیدا کند که آلت تناسلی مرد در سایز و قطر مناسب خود نیست، این باور بر زندگی جنسی عمومی وی تأثیر می‌گذارد. بعضی از آن‌ها دارای آلت تناسلی مردانه بسیار بالاتر از سایز و قطر طبیعی هستند، اما هنوز هم راضی نیستند. این مردان دارای یک اختلال روانشناختی هستند که به آن اختلال بدشکلی آلت تناسلی (PDD) می‌گویند.

درمان PDD آسان و ساده است. زیرا تمام آنچه لازم است کمک مشاور روانشناسی است. اگر اتفاقاً در این گروه قرار می‌گیرید، مجبور نیستید که برای بزرگ شدن آلت تناسلی درمان‌هایی را انجام دهید. یک مشاور روانشناسی حرفه ای به شما کمک می‌کند سایز و قطر آلت تناسلی خود را بدون داشتن احساس منفی درک کنید.

مشاوره موثرترین رویکرد برای درمان مردان مبتلا به PDD است. در پایان درمان روانشناختی، این مردان سایز و قطر طبیعی و مناسب آلت تناسلی خود را درک می‌کنند بدون اینکه دیگر در مورد آن‌ها احساس حقارت کنند. مهمترین نکته مثبت استفاده از مشاوره روانشناسی این واقعیت است که هیچ عارضه جانبی در ارتباط با سایر اقدامات مانند جراحی برای افزایش طول و قطر آلت تناسلی وجود ندارد.

دلایل فیزیکی

تحت شرایط مختلف، سایز و قطر آلت تناسلی مرد ممکن است به دلیل اختلالات هورمونی یا ژنتیکی باعث ایجاد آلت تناسلی میکرو یا کوچک باشد. اگر آلت تناسلی مرد زیر7سانتی‌متر باشد، این یک آلت تناسلی کوچک است و ممکن است بر توانایی بارداری، ادرار کردن، نعوظ، انزال یا حتی از بین بردن عزت نفس جنسی تأثیر بگذارد.

 • داشتن آلت تناسلی غیرطبیعی و کوچک به عنوان میکروفالوس شناخته می‌شود و با بیماری دیگری معروف به هیپوسپادیاس مرتبط است، این یک اختلال مادرزادی است که در آن مجرای ادرار در قسمت تحتانی آلت تناسلی مرد باز می‌شود.
 • مردانی که از بیماری پیرونی رنج می‌برند نیز در نتیجه خم شدن آلت تناسلی مردانگی مشکل دارند. این بیماری در مقایسه با نسل جوان در میان مردان مسن شیوع بیشتری دارد. در سنین بالا، مردان ممکن است ناگهان متوجه خم شدن غیر طبیعی مردانگی خود شوند. جای زخم یا فیبروم در نقطه خمیدگی باعث کوتاه شدن و باریک شدن مردانگی می‌شود. با بیماری پیرونی، نعوظ با درد و دشواری همراه است.
 • جراحی بعد از سرطان پروستات دلیل دیگری است که برخی از مردان دچار آلت تناسلی کوچک سایز و قطر کم می‌شوند. برخی از مردانی که تحت عمل جراحی پروستات قرار می‌گیرند، روش جراحی باعث کاهش اندازه و قطر آلت تناسلی مرد تا 16٪ می‌شود.
 • آلت تناسلی پنهان وضعیتی است که بخشی اساسی از آلت تناسلی مرد در زیر چربی‌های اضافی لگن پنهان شده است. این وضعیت در بین مردان دارای اضافه وزن و چاقی خصوصاً پسران قبل از بلوغ شیوع بیشتری دارد. این مردان دارای آلت تناسلی متوسط ​​هستند و با کاهش وزن به راحتی می‌توان بر این مشکل غلبه کرد. اگر کاهش وزن اندازه و قطر طبیعی آلت تناسلی را بازگرداند، ممکن است افزایش قطر آلت تناسلی مرد در نظر گرفته شود.

افزایش قطر آلت تناسلی


افزایش قطر آلت تناسلی

افزایش قطر آلت تناسلی با ترزریق فیلر و جراحی تزریق چربی:

افزایش قطر آلت تناسلی با تزریق فیلر

قبل از تزریق فیلر، برای کاهش درد در بقیه انجام مراحل فیلر، روی پوست آلت تناسلی بی حسی موضعی اعمال می‌شود. سپس پرکننده اسید هیالورونیک (HA) به بافتهای اطراف بدنه‌‌ی آلت تناسلی تزریق می‌شود. آلت تناسلی ماساژ داده می‌شود تا ماده پرکننده صاف شود. کل مراحل تقریباً 30 دقیقه طول خواهد کشید. پزشک فیلر برای سر آلت تناسلی را توصیه نمی‌کند. این می‌تواند منجر به ظاهر غیر طبیعی و ناراحتی شود و به طور معمول بیش از چند ماه ماندگاری ندارد.

اسید هیالورونیک چیست؟

اسید هیالورونیک (HA) یک نوع پلی‌ساکارید (قند) است که در بافت‌های بدن از جمله پوست و غضروف وجود دارد و تأیید شده توسط وزارت بهداشت است. این ماده به صورت طبیعی و ارگانیک تولید می‌شود و از اوایل دهه ۱۹۹۰ به عنوان پرکننده پوستی مورد استفاده قرار گرفته است. اسید هیالورونیک دارای توانایی منحصر به فردی در نگهداری آب است که پس از شکل‌گیری ژل، متورم می‌شود و باعث ایجاد اثر صاف‌کننده و پرکننده بسیار خوب می‌شود. این ماده با موفقیت در زمینه‌های مختلفی از جمله پوست، چشم، ارتوپدی، انکولوژی، روماتولوژی، جراحی پلاستیک، گوش و حلق و بینی و اخیراً در زمینه اورولوژی نیز مورد استفاده قرار گرفته است.

اسید هیالورونیک مورد استفاده برای تقویت دور آلت تناسلی، یک ماکرومولکول هتروپلی ساکارید است که دارای ویژگی‌های ایمنی و عملکردی کاملاً اثبات شده و مستند است. این ماده پرمصرف‌ترین ماده پرکننده است که در حال حاضر در سراسر جهان استفاده می‌شود و دارای مزایای بسیاری نسبت به جایگزین‌های خود از جمله ایمنی و مدت زمان اثربخشی است.

چه انتظاری باید پس از درمان داشته باشم؟

بلافاصله پس از تزریق فیلر، متوجه افزایش قطر آلت تناسلی خواهید شد. بعد از درمان اولیه می‌توانید 1 تا 2 سانتی‌متر افزایش قطر آلت تناسلی داشته باشید. این افزایش قطر هنگامی که آلت تناسلی شما در حالت طبیعی و همچنین وقتی که در حالت نعوظ است، قابل مشاهده است. افزایش قطر آلت تناسلی بهبود یافته با فیلر در بیشتر مردان بیش از 2 سال ماندگار است. پرکننده‌ای که تزریق می‌شود کاملا طبیعی به نظر می‌رسد.

آیا پس از تزریق فیلر، مراقبت خاصی نیاز است؟

پزشکان استفاده از پماد Neosporin در اطراف آلت تناسلی را دو بار در روز و در 3 روز اول توصیه می‌کنند. پزشکان همچنین توصیه می کنند به مدت 3 روز رابطه برقرار کنند. دکتر همچنین به شما آموزش می‌دهد که چگونه آلت تناسلی خود را ماساژ دهید تا ظاهری صاف ایجاد کند.

آیا فیلر علاوه بر افزایش قطر آلت تناسلی باعث افزایش طول آلت نیز می‌شود؟ 

آیا فیلر علاوه بر افزایش قطر آلت تناسلی باعث افزایش طول آلت نیز می‌شود؟

افزایش قطر آلت تناسلی هیچ تأثیری بر طول آلت ندارد. برای افزایش طول آلت تناسلی، روش‌های مختلفی وجود دارد از جمله دستگاه وکیوم و دستگاه تراکشن که می‌توانید از آن‌ها برای افزایش طول آلت تناسلی استفاده کنید. پزشک می‌تواند این گزینه‌ها را در زمان مشاوره با شما مطرح کند. برخی از پزشکان جراحی برای افزایش طول آلت تناسلی پیشنهاد می‌دهند، اما این روش به شدت توصیه نمی‌شود زیرا ممکن است منجر به عوارض قابل توجه، نتایج ضعیف و نارضایتی بیماران شود.

تقویت قطر آلت تناسلی مرد با تزریق چربی

تقویت قطر آلت تناسلی مرد با تزریق چربی

تزریق چربی یک روش جراحی پلاستیک شناخته شده است که در دور یا قطر آلت تناسلی شما را بزرگ می‌کند. جراحی بزرگ شدن آلت تناسلی مرد با بیهوشی عمومی انجام می‌شود. چربی تزریق شده معمولاً از طریق شکاف ریز شکمی از شکم شما گرفته می‌شود و سپس از طریق یک یا چند برش ریز در زیر پوست ختنه گاه (در صورت وجود)، دقیقاً زیر سر آلت تناسلی تزریق می‌شود. بخیه‌ها قابل حل هستند و برش‌ها تقریباً بدون زخم بهبود می‌یابند.

جراحی افزایش قطر آلت تناسلی مرد نتیجه کاملاً قابل پیش بینی ندارد. شما آلت تناسلی خود را با یک روکش نرم و رول شده می‌پوشانید که در حفظ توزیع چربی در طول آلت تناسلی شما تاثیر دارد. در چند روز اول با انتقال چربی تزریق شده به ناحیه کمبود، هرگونه ناهمواری قابل اصلاح است. گاهی اوقات، به دلیل جذب مجدد برخی از چربی‌های تزریق شده در بدن ، یک کانتور ناهموار ایجاد می‌شود. اصلاح ناهمواری ناشی از جذب مجدد چربی، بعداً به تزریق چربی بیشتری نیاز دارد.

تزریق چربی یک عمل جراحی واقعی است. قبل از تصمیم گیری، لازم است که در مورد هر گونه عارضه احتمالی اطلاعاتی کسب کنید، حتی اگر نادر باشد. در طول مشاوره خصوصی این موارد به طور کامل برای شما توضیح داده خواهد شد. در آن زمان، شما فرصتی برای بحث دقیق و کامل در مورد گزینه‌های خود و آنچه در این زمینه است، خواهید داشت.

چه مواردی باید بعد از جراحی افزایش قطر آلت تناسلی مرد مورد توجه قرار گیرد؟ 

افزایش قطر آلت تناسلی مرد یکی از روش‌هایی است که باید با احتیاط انجام شود. چند گزینه وجود دارد که باید پس از روند افزایش قطر آلت تناسلی مورد بررسی قرار گیرند. دکتر در مورد آنها هشدار می‌دهد.

 • بعد از تزریق چربی، پزشک بیمار را به مدت یک 1 تا 3 روز تحت نظر دارد.
 • پس از تزریق چربی برای افزایش قطر آلت تناسلی، قطعاً رابطه جنسی باید برای مدت کوتاهی قطع شود.
 • پس از جراحی، می‌توانید برای مدت کوتاهی در ناحیه ای که چربی گرفته شده، تورم و قرمزی را مشاهده کنید.
 • در صورت لزوم، ممکن است با تجویز نسخه‌های دارویی از دارو استفاده شود.
 • بدون توجه به آنچه که هستید، نباید انتظار داشته باشید که عملیات بلافاصله قابل رویت باشد. در این مرحله، اطلاعات لازم توسط پزشک داده خواهد شد.

مقالات مرتبط
پیشگیری از واریکوسل با تغییر سبک زندگی و ورزش

پیشگیری از واریکوسل با تغییر سبک زندگی و ورزش

جراحی و درمان سنگ کلیه در بارداری برای جلوگیری از زایمان زودرس

راه های درمان و پیشگیری از زخم ناحیه تناسلی در زنان و مردان

پیچ خوردگی (تورشن) بیضه: علائم و درمان

فهرست
تماس با ما