لیپوساکشن چربی و تزریق چربی در تنه آلت برای افزایش سایز

  1. خانه
  2. /
  3. مقالات
  4. /
  5. لیپوساکشن چربی و تزریق چربی در تنه آلت برای افزایش سایز

تاریخ 23 آبان 1402

وقتی مرد آلت تناسلی کوچک‌تری داشته باشد، چیزی که به بیشتر آن‌ها گفته می‌شود این است که نمی‌توانند آن را تغییر دهند و این موضوع ممکن است نسبت به دیگران احساس حقارت کنند. کوچک بودن آلت تناسلی باعث کاهش اعتماد به نفس و کم شدن میل جنسی و در نهایت منجر به نارضایتی در زندگی شود، که نقطه مقابل شادی است.

اگرچه به شما گفته شده است که هرگز نمی‌توانید اندازه آلت تناسلی خود را تغییر دهید، اما دو روش خاص وجود دارد که نشان داده اند موثر، طولانی مدت و ایمن هستند. این دو روش شامل لیپوساکشن و تزریق چربی در تنه آلت می‌باشند که منجر به افزایش سایز آلت و لذت بیشتر در رابطه می‌شود. اکنون این روش‌ها در مرکز جراحی پلاستیک توسط جراحان و متخصصان با تجربه در حال انجام است.

در اینجا آنچه شما باید در مورد این دو روش بزرگ شدن آلت تناسلی مردان قبل از تصمیم گیری در مورد اینکه کدام یک برای شما مناسب است، اطلاعات لازم را به دست آورید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره‌­ی افزایش سایز آلت تناسلی با تزریق چربی و لیپوساکشن و یا رزرو نوبت در مطب دکتر سلمان اسلامی با شماره تلفن‌­های 02188343444 –02188343445 تماس حاصل فرمایید.

 افزایش تنه آلت تناسلی 


برای درک بهتر از دو روش تزریق چربی و لیپوساکش هر یک به طور جداگانه توضیح داده شده است:

تزریق چربی برای افزایش سایز آلت 

تزریق چربی برای افزایش سایز آلت

روش انتقال چربی به شما امکان می‌دهد با استفاده از منبع چربی بدن خود به آلت تناسلی خود حجم بیشتری بدهید. با برداشتن چربی اضافی از بخشی از بدن، مانند ران یا شکم، چربی را به آلت تناسلی تزریق خواهید کرد تا از اندازه قابل توجهی برخوردار شود.

روند انتقال چربی با مشاوره با جراح شما آغاز می‌شود. در این جلسه اولیه، شما از نظر سلامتی ارزیابی می‌شوید و دلایل تمایل به آلت تناسلی مردانه بزرگ‌تر ارزیابی می‌شود. سپس از نحوه انجام فرآیند و آنچه در طول درمان و بعد از آن از شما انتظار می‌رود برای اطمینان از حداکثر اثر تقویت آلت تناسلی و طولانی ترین نتایج به شما اطلاع داده می‌شود.

هدف جراح شما این است که شما را از آنچه قرار است اتفاق بیافتد، آگاه می‌سازد و کمک می‌کند شما تصور درستی از نتایج احتمالی عمل خود داشته باشید.

برداشت چربی فقط چند دقیقه طول می‌کشد و این روش در مقایسه با سایر روش‌های تقویت کننده آلت تناسلی در مردان، کمترین ناراحتی و سریع ترین بهبودی را ایجاد می‌کند.

چگونه چربی برداشت می‌شود

جراح شما چندین گزینه برای برداشتن چربی از این نواحی دارد مثل باسن، ران، پهلوها و شکم. برخی از جراحان این گزینه‌ها را به بیمار ارائه می‌دهند که در این مدت با استفاده از لیپوساکشن بدن خود را تراشیده تر و زیباتر کنند. سپس می‌توان از چربی خارج شده برای بزرگ کردن آلت تناسلی در مرد استفاده کرد. به این ترتیب، شما می‌توانید دو روش را ترکیب کرده و با اندام متناسب تر و آلت تناسلی بزرگ‌تر از عمل خارج شوید.

چربی چگونه برای بزرگ کردن آلت تناسلی تزریق می‌شود؟ 

چربی چگونه برای بزرگ کردن آلت تناسلی تزریق می‌شود

چربی که از بدن شما جدا می‌شود، قبل از تزریق به آلت تناسلی، با یک مخلوط خاص تصفیه می‌شود. تزریقات بسیار ریزی صورت می‌گیرد به طوری که فقط مقدار کمی از چربی در مناطق مختلف آلت تناسلی رسوب می‌کند. این تزریق چربی زیر پوست باعث متورم شدن آلت تناسلی می‌شود و به نظر می‌رسد که آلت تناسلی شما اندازه مناسب و بزرگی دارد.

جراح اطمینان حاصل می‌کند که هر تزریق چربی به اندازه کافی خونرسانی می‌شود تا بتواند در زیر پوست زنده بماند. این به این معناست که انتخاب یک جراح ماهر و تزریق چربی مناسب می‌تواند بهبود دائمی اندازه آلت تناسلی را به همراه داشته باشد، که همیشه می‌خواستید و گفته می‌شد که بسیار فراتر از توان شماست.

انتقال چربی چه مدت ماندگاری دارد؟ 

برخی منابع به شما می‌گویند که انتقال چربی برای بزرگ شدن آلت تناسلی یک عمل موقتی است. با این حال، تحقیقات اخیر نشان می‌دهد که انتقال چربی موثرترین، طبیعی ترین و دائمی ترین گزینه برای افزایش دور آلت تناسلی مردانه است.

لیپوساکشن 

افزایش اندازه شکم ممکن است باعث پنهان شدن یا کوچک نمایی آلت تناسلی مردان شود. در این موارد، عمل لیپوساکشن و حذف چربی شکم ممکن است به عنوان یک گزینه برای بیمار مورد نظر مطرح شود. لیپوساکشن می‌تواند منجر به افزایش طول آلت تناسلی تا 2 سانتی‌متر شود، اما در صورت افزایش وزن مجدد، چربی ممکن است دوباره به ناحیه شکم بازگردد.

در برخی موارد، چربی که از طریق لیپوساکشن حذف می‌شود، برای افزایش اندازه آلت تناسلی مردان نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این روش، ابتدا چربی از شکم بیمار با استفاده از لیپوساکشن برداشته می‌شود و سپس سلول‌های بنیادی از بخشی از چربی و سلول‌های اطراف آن برای استفاده در آلت تناسلی بیمار جدا می‌شوند. سپس این ترکیب سلول‌های بنیادی و چربی با استفاده از روشی مشابه با تزریق چربی، در آلت تناسلی بیمار جای داده می‌شود. احتمال عدم موفقیت این درمان بسیار کم است زیرا چربی مورد استفاده از بدن همان فرد است. این روش ممکن است به افزایش اعتماد به نفس بیمار کمک کند، اما برای حفظ این تغییرات در طولانی مدت، بیماران باید به رژیم غذایی مناسب و ورزش منظم توجه کنند.

البته باید به این نکته هم توجه داشت که همانند دیگر روش‌های جراحی، لیپوساکشن همراه با خطرات و عوارض نادر و کوتاه‌مدتی همراه است.

بهبودی، میزان زمان بستری و فعالیت جنسی پس از انتقال چربی و لیپوساکشن 


ناراحتی بسیار کمی در روش انتقال چربی و لیپوساکشن وجود دارد که به طور کلی حدود چند ساعت طول می‌کشد. تنها ناراحتی که ممکن است احساس کنید در محل‌های تزریق است که معمولاً می‌توان با داروهای بدون نسخه این ناراحتی جزئی را برطرف کرد.

هرگونه ناراحتی که احساس می‌کنید معمولاً طی دو هفته از بین می‌رود، جایی که باید کاملاً برطرف شود.

با این حال، حتی اگر ممکن است احساس خوبی داشته باشید، عاقلانه است که حداقل چهار هفته پس از عمل بزرگ کردن آلت تناسلی از فعالیت جنسی خودداری کنید. این مدت زمان باعث می‌شود سلول‌های چربی به درستی لنگر بیاندازند تا هیچ تغییری در زیر پوست ایجاد نشود. پس از لنگر انداختن سلول‌ها، شما می‌توانید اتاق خواب و زندگی عادی را با اطمینان و قدرت جدید تسخیر کنید.

مقالات مرتبط

سوزاک (مردان و زنان): درمان، علائم و علت

علت اسپاسم مثانه چیست

علت اسپاسم مثانه چیست: درمان با دارو، ورزش کگل، بیوفیدیک و…

انواع دیالیز: مراحل، هزینه و عوارض

نعوظ دائم و طولانی (پریاپیسم): علت، علائم و درمان

فهرست
تماس با ما