تزریق ژل به آلت تناسلی مردان (روش انجام و مراقبت بعد از آن)

با پیشرفت تکنولوژی ژل‌های تزریقی، پزشکان شاهد پیشرفت در بزرگ‌کردن آلت تناسلی به روش غیر‌جراحی هستند.  بدین منظور پزشکان از همان محصولاتی استفاده می‌کنند که FDA استفاده از آنها را برای بهبود وضعیت گونه‌ها و لب‌ها تأیید کرده است اما این بار پزشکان این محصولات را به آلت تناسلی و گلان یا سر آلت تزریق‌می‌کنند تا به میزان قابل توجهی حجم و طول آلت تناسلی را افزایش‌دهند. مطالعات نشان‌می‌دهد که بزرگی آلت مطلوب‌ترین چیز از لحاظ ظاهر و صمیمیت در ارتباط است.

تزریق ژل جهت افزایش سایز و حجم آلت بیشترین تاثیر را بر روی قطر آن دارد. در تزریق ژل به آلت از بیهوشی موضعی استفاده‌می‌شود بطوری که فرد در طول تزریق هوشیار است و حدودا ۳۰ الی ۴۵ دقیقه به طول‌می‌انجامد. فرد بلافاصله پس از درمان می‌تواند فعالیت‌های روزمره‌ی خود را از سربگیرد و نیازی به بستری‌شدن ندارد. در اکثر موارد با کمک تکنیک میکرو کانولا تنها دو یا چهار مرحله تزریق صورت‌می‌گیرد. میکرو کانولا باعث افزایش ایمنی تزریق سوزن چند مرحله‌ای شده و کبودی و آسیب‌دیدگی  اندام را به حداقل می‌رساند.

تزریق ژل به آلت تناسلی برای چه افرادی مناسب است؟


بسیاری از مردانی که به دنبال یافتن راه‌حلی برای افزایش سایز آلت خود هستند اغلب دیدگاهی تحریف‌شده و غلط نسبت به آلت خود دارند. لذا بایستی در طی جلسه مشاوره، درک فرد از اندازه و انتظاراتی واقعی او از افزایش آلت بایستی مورد بحث قرارگیرد. قبل از شروع درمان بایستی تمامی سوالات و نگرانی‌های خود را با پزشک در میان بگذارید و انتظاری واقع‌بینانه از نتایج تزریق ژل پیداکنید. برای مثال، می‌توانید در طول مشاوره به عکس‌های قبل و بعد از درمان نگاه‌کنید. شکل و اندازه‌ی آلت تناسی مردان با یکدیگر متفاوت است.

در بسیاری از مطالعات برجسته، نتایج زیر در خصوص سایز متوسط آلت مردان بدست آمده است:

•    طول آلت در حالت خوابیده ۷ تا ۱۰ سانتیمتر
•    طول آلت در حالت برانگیختگی ۱۲ تا ۱۶ سانتیمتر
•    قطر آلت در حالت خوابیده ۹ تا ۱۰ سانتیمتر
•    قطر آلت در حالت برانگیختگی ۱۲ سانتیمتر

تزریق ژل به آلت برای کسانی مناسب است که یکی و یا چند مورد از شرایط زیر را داشته باشد:

•    اندازه‌ی آلت او از لحاظ قطر و یا طول کمتر از حد متوسط باشد.
•    از نظر روانی اعتمادبنفس کافی در مورد اندازه آلت خود ندارد.
•    از  زود انزالی رنج‌می‌برند.
•    انتظارات واقع‌بینانه‌ای از نتایج تزریق ژل به آلت دارند.

تمامی مردانی که خواهان افزایش سایز آلت تناسلی خود هستند بایستی شرایط زیر را دارا باشند:

•    بالای ۱۸ سال باشند.
•    به هیچ بیماری جدی همچون بیماری‌های عفونی، عروقی و لنفاوی و غیره مبتلا نباشند.
•    به هیچ نوع عفونت منتقله جنسی فعال مبتلا نباشند.
•    بیماری‌های فیموزیس یا پارا فیموز نداشته باشد.
•    بیماری پیرونی فعال نداشته باشد.
•    سابقه‌ی ایمپلنت دائمی تزریقی مانند روغن سیلیکون در حجم بالا را نداشته باشد.
•    نسبت به هیچ یک از ژل‌های هیالورونیک اسید و یا پلی‌متیل‌متاکریلات حساس نباشد (ممکن‌است برای اطمینان از این قضیه نیاز به انجام برخی از آزمایشهای حساسیت‌سنجی باشد.)

لطفا در صورتی که قبلا جراحی آلت انجام‌ داده‌اید و یا از روش‌های دیگری برای افزایش سایز آلت خود استفاده‌کرده‌اید حتما آن را با پزشک در میان بگذارید تا در مورد مناسب‌بودن تزریق ژل در مورد وضعیت شما تصمیم‌گرفته شود. همچنین توجه داشته باشید که روش تزریق ژل درمانی برای برطرف‌کردن افتادگی و یا انحنای آلت نیست.

آماده‌شدن برای تزریق ژل به آلت تناسلی


قبل از شروع روند درمانی بایستی موارد زیر رعایت‌شود:
•    چند روز قبل از درمان موهای زائد اطراف آلت زده شود.
•    در روز درمان، محل مربوطه را با آب و صابون تمیزکنید.
•    یک هفته قبل از درمان از مصرف آسپرین، ویتامین E، داروهای ضدالتهابی خودداری‌کنید تا از خپنریزی، کبودی و یا سایر عوارض احتمالی پیشگیری‌شود. لطفا از مصرف داروهای ذکرشده چه در طول درمان و چه پس از آن اجتناب‌کنید.

روز درمان


حدودا ۳۰ دقیقه قبل از تزریق ژل، پزشک بر روی قسمت‌هایی که قرار است در آنجا تزریق صورت‌بگیرد کرم‌ بیحس‌کننده میمالد. تمامی تزریق به وسیله‌ی یک سرنگ یا کانولا‌ی باریک و دایره‌ای شکل انجام‌می‌گیرد. تزریق ژل با کمترین درد ممکن همراه است که این درد به راحتی قابل تحمل است. دومینیک با استفاده از نوع خاصی از پرکننده پوستی که قبلا با لیدوكائین مخلوط شده است فورا به بدن وارد می‌شود. در برخی از شرایط ممکن‌است که پزشک ابتدا دارویی به فرد تزریق‌کند که باعث برانگیختگی آلت او شود.

در این حالت پزشک بهتر می‌تواند به هنگام تزریق، ژل را در اطراف آلت توزیع‌ و شکل‌دهی کند. این برانگیختگی آلت ممکن‌است تا یک ساعت پس از جراحی نیز ادامه داشته باشد. چنانچه که مدت زمان برانگیختگی آلت بر اثر این تزریق بیش از این باشد بایستی بلافاصله با پزشک تماس‌بگیرید. در صورت لزوم برای کسب ظاهری نسبتا ایده‌آل، شاید پزشک مجبور باشد که ۲ تا ۳ میلی ژل را به کلاهک آلت تناسلی تزریق‌کند. معمولا این روند درمانی بسته به مقدار حجم تزریق ۳۰ تا ۶۰ دقیقه طول‌می‌کشد. پس از تزریق آلت تناسلی در داخل یک باند کشی پیچیده‌می‌شود. توصیه‌ی پزشک این است که این نوار باند تا ۱۲ ساعت بر روی آلت باقی‌بماند.

مراقبت‌های بعد از تزریق ژل به آلت تناسلی


هرچند که امنیت این روش درمانی قبلا به اثبات رسیده است اما احتمال وقوع برخی عوارض جانبی جزئی بصورت موقتی وجود دارد که عبارتند از:

•    ممکن‌است که تا حدی بدن فرد دچار کبودی و یا حساسیت شود. گاهی‌اوقات کبودی یک یا دو روز بعد از تزریق خود را نشان‌می‌دهد.
•    احتمال دارد که تا چند روز پس از تزریق شاهد ورم باشید. گاهی‌اوقات و در صورت لزوم پزشک داروهای ضد ورم برای شما تجویزمی‌کند تا کاهش آن کمک‌کند.

•    درد شدید و یا مشکل در ادرارکردن از عوارض شایع تزریق ژل به آلت نیست لذا در صورت مشاهده‌ی این موارد حتما با پزشک تماس‌بگیرید.

•    ممکن‌است برخی ناهنجاری‌های کوچک به‌ وجود بیاید. ژل‌های تزریقی در ابتدا دارای خاصیت نرم‌کنندگی و منعطف هستند. این خاصیت یک مزیت است که امکان برطرف کردن ناهنجاری‌های جزئی را فراهم‌می‌کند. اگر بخواهید، می‌توانید از طریق ماساژ‌دادن ژل را به سمت کلاهک یا پایه‌ی آلت حرکت دهید.

•    تا چند هفته‌ی اول از برقراری رابطه جنسی و یا تحریک آلت خودداری‌کنید. به مدت حداقل سه هفته از برقراری رابطه‌ی معقدی غیرایمن بپرهیزید. در هفته‌ی اول روزانه حداقل دوبار آلت خود را بشویید. چنانچه در هفته‌ی اول رابطه‌ی جنسی داشتید پس از اتمام حتما آلت خود را بشویید.

•    می‌توانید پس از تزریق، فعالیت‌های عادی خود را مجددا از سربگیرید.

•    لازم است که ۲ تا ۴ هفته‌ی اول پس از تزریق برای بررسی وضعیت و در صورت نیاز درمان‌های بعدی به مطب وی مراجعه‌کنید. معمولا پس از گذشت ۲ هفته، نتایج حاصل از تزریق به بهترین حد خود می‌رسند زیرا ژل‌های هیالورونیک اسید در این مدت آب را ثابت و جذب‌می‌کنند.

نتایج تزریق ژل به آلت تناسلی


بیماران می‌توانند بلافاصله پس از تزریق  شاهد نتیجه‌ی آن باشند. البته نتایج نهایی تزریق ظرف مدت یک تا هفته بعد از تزریق نمایان‌می‌شوند. مدت زمان لازم برای ظهور نتایج به نوع محصولات بکاربرده شده در تزریق بستگی‌دارد. فراموش‌نکنید که پس از تزریق بایستی انتظار ورم موقتی و متوسط و احتمالا کبودی را داشته باشید.

محبوب‌ترین و ماندگارترین ژل تزریقی برای افزایش سایز آلت تناسلی ژل هالالورونیک اسید با Voluma  XCاست. در حالی که تزریق‌های معمولی به صورت یا لب به ۱ تا ۳ تزریق نیاز دارد برای بزرگ‌کردن آلت تناسلی با ژل Voluma XC به ۵ تا ۱۵ تزریق به بدنه‌ی آلت و کلاهک نیازهست که معمولا در یک مرحله صورت‌می‌گیرد. نتایج حاصل از ژل برای هر فرد بسته به آناتومی موجود متفاوت خواهد بود.

انتظارات واقع‌بینانه از تزریق ژل به آلت تناسلی خود داشته باشید


نتایج حاصل از تزریق به اندازه‌ی اولیه‌ی آلت و ژل تزریق‌شده بستگی دارد و ممکن‌است متغییر باشد. تزریق اولیه معمولا حجمی بین ۵ تا ۱۸ میلی لیتر است. حجم تزریق به طرز قابل توجهی مهم است آنچه که از آن مهم‌تر است استفاده از یک روش تزریق با تجربه خوب برای کسب نتیجه رضایت‌بخش است. استفاده از کانولا یا سرنگ‌های کوچکتر برای تزریق و پخش‌کردن ژل به طور یکنواخت باعث تغییر زیادی می‌شود. برای اینکه دیدگاهی واقع‌بینانه پیداکنید بایستی گفت که تزریق ۱۵میلی لیتر ژل در یک جلسه نتیجه‌ای نسبتا بزرگتر به همراه دارد بطوری که ۱۵قطر بدنه‌ی آلت ۱۵ تا ۳۰ درصد افزایش پیدامی‌کند.

تزریق حجم زیادی از ژل ، ۱۵ میلی لیتر و یا بیشتر، علاوه بر افزایش قطر آلت به دلیل وزن اضافی باعث افزایش طول آن نیز می‌شود. پس از تزریق ژل به آلت فرد، آلت او کمتر دچار "جمع‌شدگی آلت" می‌شود. در بسیاری از مردان، آلت تناسلی آنها در حالت خوابیده در شرایط خاصی مانند پس از شناکردن، به هنگام احساس سردی کردن و یا خجالت‌کشیدن کوچک‌می‌شود. تزریق ژل باعث‌می‌شود که فرد اعتمادبنفس بیشتری پیداکند. پس از تزریق ژل به آلت تناسلی می‌توان افزایش چشمگیری در کلفتی (نسبت به حجم تزریق‌شده) آن در حالت نعوض مشاهده‌کرد اما شاید این افزایش قطر در حالت خوابیدگی آلت به همان اندازه مشهود نباشد.

تزریق ژل به آلت تناسلی در بیشتر افرادی که از زودانزالی رنج‌می‌برند باعث بهبود کنترل و افزایش مدت زمان انزال می‌شود. با این همه لازم به ذکر است که انزال با سایر عوامل روانشناختی ارتباط دارد.

سوالات رایج


 تاثیر تزریق ژل به آلت تا چه مدتی ماندگار است؟

  معمولا پزشکان برای بزرگ‌کردن آلت تناسلی مردان از ژل‌های تزریقی هیالورونیک طبیعی  استفاده‌می‌کنند. عموما تاثیراین  ژل‌ها تا دو سال ماندگار است. از آنجا که بدن هر فردی به طور متفاوتی این ژل‌ها را جذب‌می‌کند و پوست، عضله و ضخامت بافت افراد نیز با یکدیگر متفاوت است لذا ممکن‌است که تجربه‌ی هر فرد با دیگری متفاوت باشد.

به چه مقدار ژل برای تزریق لازم است؟

اکثر مردان با توجه به نتایجی که دوست‌دارند از این روش بگیرند و همچنین اندازه فعلی آلت تناسلی‌شان به مقداری بین ۱۰ تا ۴۰ میلی‌لیتر ژل نیاز دارند.

پس از تزریق ژل به آلت تناسلی تا چه مدت باید از رفتن به سرکار خودداری‌کرد؟

نکته‌ی مثبتی که در مورد‌ افزایش سایز آلت به روش غیرجراحی است این است که پس از اتمام تزریق فرد نیازی به استراحت و نرفتن به سر کار ندارد. در واقع فرد بلافاصله پس از درمان می‌تواند روند فعالیت‌های روزمره‌ی خود را دنبال‌کند.

چه زمانی می‌توان پس از تزریق ژل به آلت تناسلی رابطه‌ی جنسی برقرارکرد؟

معمولا اگر از نظر پزشک ایرادی نداشته باشد می‌توان پس از گذشت ۲ هفته از تزریق ژل فعالیت‌های جنسی را از سر گرفت.

آیا تزریق ژل به آلت تناسلی دردناک است؟

بایستی انتظار دردی خفیف و جزئی از تزریق ژل را داشته‌ باشید که البته می‌توان این درد را به کمک مسکن‌های بدون نسخه درمان‌کرد.

عوارض احتمالی تزریق ژل به آلت تناسلی کدامند؟

در حالت کلی، شایع‌ترین عوارض جانبی تزریق ژل به آلت شامل ناراحتی اولیه یا ورم و کبودی موقتی است. همچنین ممکن‌است که تزریق ژل منجر به بروز کیست، برآمدگی‌ها، توده‌‌های به نام ندول‌ها، ناهنجاری‌های پوستی و التهاب بافت (که حتی با ژل‌های نیمه‌ دائمی نیز برطرف‌نمی‌شود) شود. هرچند واکنش‌های آلرژیک جزء عوارض نادر تزریق ژل به آلت تناسلی هستند اما احتمال وقوع آنها مخصوصا با وجود جدیدترین ژل‌های امروزی وجود دارد. اگر به زخم سرد و یا همان تبخال مبتلا می‌شوید بایستی گفت که تزریق ژل می‌تواند باعث تحریک و شیوع آن شود.

هرچند که همیشه احتمال عفونت وجود دارد اما در این مورد بسیار بسیار نادر است و به راحتی می‌توان آن را درمان‌کرد. بیشترین نگرانی‌های افراد مربوط به نتیجه‌ی تزریق می‌باشد. ممکن‌است مشکلاتی همچون تزریق نادرست و ضعیف، عدم‌ یکنواختی و حرکت ژل به قسمت‌های دیگر اتفاق بیفتد. پزشکان باتجربه می‌توانند این عوارض را اصلاح‌کنند. البته معمولا این عوارض در ژل‌های کوتاه مدت بخودی خود برطرف‌شده و به تدریج جذب بدن می‌شوند.

از چه ژل‌هایی برای افزایش اندازه آلت تناسلی استفاده‌می‌شود؟

    دو گروه اصلی از ژل‌های تزریقی وجود دارد که عبارتند از: ژل‌های مصنوعی و ژل‌های طبیعی برگرفته شده از هیالورونیک اسید. هرکدام ازاین ژل‌ها طرفداران خاص خود را دارند، ژل‌های طبیعی در نهایت جذب بدن می‌شوند اما ژل‌های مصنوعی بسته به نوع آنها اثری دائمی دارند. از طرف دیگر، ژل‌های مصنوعی ممکن‌است باعث حساسیت و آلرژی شده و اگر حرکت‌کرده و یا منقبض شوند حذف آنها بسیار دشوار است. از آنجا که معمولا بیشتر این ژل‌ها در حجم‌های کوچک و برای اصلاح چین‌وچروک مورد استفاده قرارمی‌گیرند لذا در این شرایط جابجایی یا برآمدگی زیاد معمول نیست.

اما ضرورتا این مسئله در مورد افزایش سایز آلت تناسلی نیز صدق‌نمی‌کند زیرا اولا برای افزایش اندازه‌ی آلت به مقدار ژل زیادی (بسته به اندازه‌ آلت ۱۰ تا ۴۰ میلی لیتر) نیاز هست و همچنین از آنجایی که شکل و اندازه‌ی آلت تناسلی در طول فعالیت جنسی متغییر است لذا خطر انقباض و جابجایی بسیار بالا است. به همین دلیل معمولا پزشکان از ژل‌های طبیعی که اثری دائمی ندارند استفاده‌می‌کنند تا در صورتی که نتیجه رضایت‌بخشی حاصل نشد ژل جذب بدن شود.

ثانیا، می‌توان با تزریق پادتن، هیالورونیک اسید را متلاشی کرد بدین معنی که  هر چند تاثیر هیالورونیک اسید نسبت به سایر ژل‌های مصنوعی از ماندگاری کمتری برخوردار است اما خطرات آن به مراتب کمتر از ژل‌های مصنوعی است. لذا این اقدامات خطر عدم کسب نتیجه‌ی نامطلوب در هر فردی را کاهش‌می‌دهد.

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است