با پیشرفت تکنولوژی ژل‌های تزریقی، پزشکان شاهد پیشرفت در بزرگ‌کردن آلت تناسلی به روش غیر‌جراحی هستند.  بدین منظور پزشکان از همان محصولاتی استفاده می‌کنند که FDA استفاده از آنها را برای بهبود وضعیت گونه‌ها و لب‌ها تأیید کرده است اما این بار پزشکان این محصولات را به آلت تناسلی و گلان یا سر آلت تزریق‌می‌کنند تا به میزان قابل توجهی حجم و طول آلت تناسلی را افزایش‌دهند. مطالعات نشان‌می‌دهد که بزرگی آلت مطلوب‌ترین چیز از لحاظ ظاهر و صمیمیت در ارتباط است.

تزریق ژل جهت افزایش سایز و حجم آلت بیشترین تاثیر را بر روی قطر آن دارد. در تزریق ژل به آلت از بیهوشی موضعی استفاده‌می‌شود بطوری که فرد در طول تزریق هوشیار است و حدودا ۳۰ الی ۴۵ دقیقه به طول‌می‌انجامد. فرد بلافاصله پس از درمان می‌تواند فعالیت‌های روزمره‌ی خود را از سربگیرد و نیازی به بستری‌شدن ندارد. در اکثر موارد با کمک تکنیک میکرو کانولا تنها دو یا چهار مرحله تزریق صورت‌می‌گیرد. میکرو کانولا باعث افزایش ایمنی تزریق سوزن چند مرحله‌ای شده و کبودی و آسیب‌دیدگی  اندام را به حداقل می‌رساند.

تزریق ژل به آلت تناسلی برای چه افرادی مناسب است؟


بسیاری از مردانی که به دنبال یافتن راه‌حلی برای افزایش سایز آلت خود هستند اغلب دیدگاهی تحریف‌شده و غلط نسبت به آلت خود دارند. لذا بایستی در طی جلسه مشاوره، درک فرد از اندازه و انتظاراتی واقعی او از افزایش آلت بایستی مورد بحث قرارگیرد. قبل از شروع درمان بایستی تمامی سوالات و نگرانی‌های خود را با پزشک در میان بگذارید و انتظاری واقع‌بینانه از نتایج تزریق ژل پیداکنید. برای مثال، می‌توانید در طول مشاوره به عکس‌های قبل و بعد از درمان نگاه‌کنید. شکل و اندازه‌ی آلت تناسی مردان با یکدیگر متفاوت است.

در بسیاری از مطالعات برجسته، نتایج زیر در خصوص سایز متوسط آلت مردان بدست آمده است:

•    طول آلت در حالت خوابیده ۷ تا ۱۰ سانتیمتر
•    طول آلت در حالت برانگیختگی ۱۲ تا ۱۶ سانتیمتر
•    قطر آلت در حالت خوابیده ۹ تا ۱۰ سانتیمتر
•    قطر آلت در حالت برانگیختگی ۱۲ سانتیمتر

تزریق ژل به آلت برای کسانی مناسب است که یکی و یا چند مورد از شرایط زیر را داشته باشد:

•    اندازه‌ی آلت او از لحاظ قطر و یا طول کمتر از حد متوسط باشد.
•    از نظر روانی اعتمادبنفس کافی در مورد اندازه آلت خود ندارد.
•    از  زود انزالی رنج‌می‌برند.
•    انتظارات واقع‌بینانه‌ای از نتایج تزریق ژل به آلت دارند.

تمامی مردانی که خواهان افزایش سایز آلت تناسلی خود هستند بایستی شرایط زیر را دارا باشند:

•    بالای ۱۸ سال باشند.
•    به هیچ بیماری جدی همچون بیماری‌های عفونی، عروقی و لنفاوی و غیره مبتلا نباشند.
•    به هیچ نوع عفونت منتقله جنسی فعال مبتلا نباشند.
•    بیماری‌های فیموزیس یا پارا فیموز نداشته باشد.
•    بیماری پیرونی فعال نداشته باشد.
•    سابقه‌ی ایمپلنت دائمی تزریقی مانند روغن سیلیکون در حجم بالا را نداشته باشد.
•    نسبت به هیچ یک از ژل‌های هیالورونیک اسید و یا پلی‌متیل‌متاکریلات حساس نباشد (ممکن‌است برای اطمینان از این قضیه نیاز به انجام برخی از آزمایشهای حساسیت‌سنجی باشد.)

لطفا در صورتی که قبلا جراحی آلت انجام‌ داده‌اید و یا از روش‌های دیگری برای افزایش سایز آلت خود استفاده‌کرده‌اید حتما آن را با پزشک در میان بگذارید تا در مورد مناسب‌بودن تزریق ژل در مورد وضعیت شما تصمیم‌گرفته شود. همچنین توجه داشته باشید که روش تزریق ژل درمانی برای برطرف‌کردن افتادگی و یا انحنای آلت نیست.

آماده‌شدن برای تزریق ژل به آلت تناسلی


قبل از شروع روند درمانی بایستی موارد زیر رعایت‌شود:
•    چند روز قبل از درمان موهای زائد اطراف آلت زده شود.
•    در روز درمان، محل مربوطه را با آب و صابون تمیزکنید.
•    یک هفته قبل از درمان از مصرف آسپرین، ویتامین E، داروهای ضدالتهابی خودداری‌کنید تا از خپنریزی، کبودی و یا سایر عوارض احتمالی پیشگیری‌شود. لطفا از مصرف داروهای ذکرشده چه در طول درمان و چه پس از آن اجتناب‌کنید.

روز درمان


حدودا ۳۰ دقیقه قبل از تزریق ژل، پزشک بر روی قسمت‌هایی که قرار است در آنجا تزریق صورت‌بگیرد کرم‌ بیحس‌کننده میمالد. تمامی تزریق به وسیله‌ی یک سرنگ یا کانولا‌ی باریک و دایره‌ای شکل انجام‌می‌گیرد. تزریق ژل با کمترین درد ممکن همراه است که این درد به راحتی قابل تحمل است. دومینیک با استفاده از نوع خاصی از پرکننده پوستی که قبلا با لیدوكائین مخلوط شده است فورا به بدن وارد می‌شود. در برخی از شرایط ممکن‌است که پزشک ابتدا دارویی به فرد تزریق‌کند که باعث برانگیختگی آلت او شود.

در این حالت پزشک بهتر می‌تواند به هنگام تزریق، ژل را در اطراف آلت توزیع‌ و شکل‌دهی کند. این برانگیختگی آلت ممکن‌است تا یک ساعت پس از جراحی نیز ادامه داشته باشد. چنانچه که مدت زمان برانگیختگی آلت بر اثر این تزریق بیش از این باشد بایستی بلافاصله با پزشک تماس‌بگیرید. در صورت لزوم برای کسب ظاهری نسبتا ایده‌آل، شاید پزشک مجبور باشد که ۲ تا ۳ میلی ژل را به کلاهک آلت تناسلی تزریق‌کند. معمولا این روند درمانی بسته به مقدار حجم تزریق ۳۰ تا ۶۰ دقیقه طول‌می‌کشد. پس از تزریق آلت تناسلی در داخل یک باند کشی پیچیده‌می‌شود. توصیه‌ی پزشک این است که این نوار باند تا ۱۲ ساعت بر روی آلت باقی‌بماند.

مراقبت‌های بعد از تزریق ژل به آلت تناسلی


هرچند که امنیت این روش درمانی قبلا به اثبات رسیده است اما احتمال وقوع برخی عوارض جانبی جزئی بصورت موقتی وجود دارد که عبارتند از:

•    ممکن‌است که تا حدی بدن فرد دچار کبودی و یا حساسیت شود. گاهی‌اوقات کبودی یک یا دو روز بعد از تزریق خود را نشان‌می‌دهد.
•    احتمال دارد که تا چند روز پس از تزریق شاهد ورم باشید. گاهی‌اوقات و در صورت لزوم پزشک داروهای ضد ورم برای شما تجویزمی‌کند تا کاهش آن کمک‌کند.

•    درد شدید و یا مشکل در ادرارکردن از عوارض شایع تزریق ژل به آلت نیست لذا در صورت مشاهده‌ی این موارد حتما با پزشک تماس‌بگیرید.

•    ممکن‌است برخی ناهنجاری‌های کوچک به‌ وجود بیاید. ژل‌های تزریقی در ابتدا دارای خاصیت نرم‌کنندگی و منعطف هستند. این خاصیت یک مزیت است که امکان برطرف کردن ناهنجاری‌های جزئی را فراهم‌می‌کند. اگر بخواهید، می‌توانید از طریق ماساژ‌دادن ژل را به سمت کلاهک یا پایه‌ی آلت حرکت دهید.

•    تا چند هفته‌ی اول از برقراری رابطه جنسی و یا تحریک آلت خودداری‌کنید. به مدت حداقل سه هفته از برقراری رابطه‌ی معقدی غیرایمن بپرهیزید. در هفته‌ی اول روزانه حداقل دوبار آلت خود را بشویید. چنانچه در هفته‌ی اول رابطه‌ی جنسی داشتید پس از اتمام حتما آلت خود را بشویید.

•    می‌توانید پس از تزریق، فعالیت‌های عادی خود را مجددا از سربگیرید.

•    لازم است که ۲ تا ۴ هفته‌ی اول پس از تزریق برای بررسی وضعیت و در صورت نیاز درمان‌های بعدی به مطب وی مراجعه‌کنید. معمولا پس از گذشت ۲ هفته، نتایج حاصل از تزریق به بهترین حد خود می‌رسند زیرا ژل‌های هیالورونیک اسید در این مدت آب را ثابت و جذب‌می‌کنند.

نتایج تزریق ژل به آلت تناسلی


بیماران می‌توانند بلافاصله پس از تزریق  شاهد نتیجه‌ی آن باشند. البته نتایج نهایی تزریق ظرف مدت یک تا هفته بعد از تزریق نمایان‌می‌شوند. مدت زمان لازم برای ظهور نتایج به نوع محصولات بکاربرده شده در تزریق بستگی‌دارد. فراموش‌نکنید که پس از تزریق بایستی انتظار ورم موقتی و متوسط و احتمالا کبودی را داشته باشید.

محبوب‌ترین و ماندگارترین ژل تزریقی برای افزایش سایز آلت تناسلی ژل هالالورونیک اسید با Voluma  XCاست. در حالی که تزریق‌های معمولی به صورت یا لب به ۱ تا ۳ تزریق نیاز دارد برای بزرگ‌کردن آلت تناسلی با ژل Voluma XC به ۵ تا ۱۵ تزریق به بدنه‌ی آلت و کلاهک نیازهست که معمولا در یک مرحله صورت‌می‌گیرد. نتایج حاصل از ژل برای هر فرد بسته به آناتومی موجود متفاوت خواهد بود.

انتظارات واقع‌بینانه از تزریق ژل به آلت تناسلی خود داشته باشید


نتایج حاصل از تزریق به اندازه‌ی اولیه‌ی آلت و ژل تزریق‌شده بستگی دارد و ممکن‌است متغییر باشد. تزریق اولیه معمولا حجمی بین ۵ تا ۱۸ میلی لیتر است. حجم تزریق به طرز قابل توجهی مهم است آنچه که از آن مهم‌تر است استفاده از یک روش تزریق با تجربه خوب برای کسب نتیجه رضایت‌بخش است. استفاده از کانولا یا سرنگ‌های کوچکتر برای تزریق و پخش‌کردن ژل به طور یکنواخت باعث تغییر زیادی می‌شود. برای اینکه دیدگاهی واقع‌بینانه پیداکنید بایستی گفت که تزریق ۱۵میلی لیتر ژل در یک جلسه نتیجه‌ای نسبتا بزرگتر به همراه دارد بطوری که ۱۵قطر بدنه‌ی آلت ۱۵ تا ۳۰ درصد افزایش پیدامی‌کند.

تزریق حجم زیادی از ژل ، ۱۵ میلی لیتر و یا بیشتر، علاوه بر افزایش قطر آلت به دلیل وزن اضافی باعث افزایش طول آن نیز می‌شود. پس از تزریق ژل به آلت فرد، آلت او کمتر دچار “جمع‌شدگی آلت” می‌شود. در بسیاری از مردان، آلت تناسلی آنها در حالت خوابیده در شرایط خاصی مانند پس از شناکردن، به هنگام احساس سردی کردن و یا خجالت‌کشیدن کوچک‌می‌شود. تزریق ژل باعث‌می‌شود که فرد اعتمادبنفس بیشتری پیداکند. پس از تزریق ژل به آلت تناسلی می‌توان افزایش چشمگیری در کلفتی (نسبت به حجم تزریق‌شده) آن در حالت نعوض مشاهده‌کرد اما شاید این افزایش قطر در حالت خوابیدگی آلت به همان اندازه مشهود نباشد.

تزریق ژل به آلت تناسلی در بیشتر افرادی که از زودانزالی رنج‌می‌برند باعث بهبود کنترل و افزایش مدت زمان انزال می‌شود. با این همه لازم به ذکر است که انزال با سایر عوامل روانشناختی ارتباط دارد.

سوالات رایج


 تاثیر تزریق ژل به آلت تا چه مدتی ماندگار است؟

  معمولا پزشکان برای بزرگ‌کردن آلت تناسلی مردان از ژل‌های تزریقی هیالورونیک طبیعی  استفاده‌می‌کنند. عموما تاثیراین  ژل‌ها تا دو سال ماندگار است. از آنجا که بدن هر فردی به طور متفاوتی این ژل‌ها را جذب‌می‌کند و پوست، عضله و ضخامت بافت افراد نیز با یکدیگر متفاوت است لذا ممکن‌است که تجربه‌ی هر فرد با دیگری متفاوت باشد.

به چه مقدار ژل برای تزریق لازم است؟

اکثر مردان با توجه به نتایجی که دوست‌دارند از این روش بگیرند و همچنین اندازه فعلی آلت تناسلی‌شان به مقداری بین ۱۰ تا ۴۰ میلی‌لیتر ژل نیاز دارند.

پس از تزریق ژل به آلت تناسلی تا چه مدت باید از رفتن به سرکار خودداری‌کرد؟

نکته‌ی مثبتی که در مورد‌ افزایش سایز آلت به روش غیرجراحی است این است که پس از اتمام تزریق فرد نیازی به استراحت و نرفتن به سر کار ندارد. در واقع فرد بلافاصله پس از درمان می‌تواند روند فعالیت‌های روزمره‌ی خود را دنبال‌کند.

چه زمانی می‌توان پس از تزریق ژل به آلت تناسلی رابطه‌ی جنسی برقرارکرد؟

معمولا اگر از نظر پزشک ایرادی نداشته باشد می‌توان پس از گذشت ۲ هفته از تزریق ژل فعالیت‌های جنسی را از سر گرفت.

آیا تزریق ژل به آلت تناسلی دردناک است؟

بایستی انتظار دردی خفیف و جزئی از تزریق ژل را داشته‌ باشید که البته می‌توان این درد را به کمک مسکن‌های بدون نسخه درمان‌کرد.

عوارض احتمالی تزریق ژل به آلت تناسلی کدامند؟

در حالت کلی، شایع‌ترین عوارض جانبی تزریق ژل به آلت شامل ناراحتی اولیه یا ورم و کبودی موقتی است. همچنین ممکن‌است که تزریق ژل منجر به بروز کیست، برآمدگی‌ها، توده‌‌های به نام ندول‌ها، ناهنجاری‌های پوستی و التهاب بافت (که حتی با ژل‌های نیمه‌ دائمی نیز برطرف‌نمی‌شود) شود. هرچند واکنش‌های آلرژیک جزء عوارض نادر تزریق ژل به آلت تناسلی هستند اما احتمال وقوع آنها مخصوصا با وجود جدیدترین ژل‌های امروزی وجود دارد. اگر به زخم سرد و یا همان تبخال مبتلا می‌شوید بایستی گفت که تزریق ژل می‌تواند باعث تحریک و شیوع آن شود.

هرچند که همیشه احتمال عفونت وجود دارد اما در این مورد بسیار بسیار نادر است و به راحتی می‌توان آن را درمان‌کرد. بیشترین نگرانی‌های افراد مربوط به نتیجه‌ی تزریق می‌باشد. ممکن‌است مشکلاتی همچون تزریق نادرست و ضعیف، عدم‌ یکنواختی و حرکت ژل به قسمت‌های دیگر اتفاق بیفتد. پزشکان باتجربه می‌توانند این عوارض را اصلاح‌کنند. البته معمولا این عوارض در ژل‌های کوتاه مدت بخودی خود برطرف‌شده و به تدریج جذب بدن می‌شوند.

از چه ژل‌هایی برای افزایش اندازه آلت تناسلی استفاده‌می‌شود؟

    دو گروه اصلی از ژل‌های تزریقی وجود دارد که عبارتند از: ژل‌های مصنوعی و ژل‌های طبیعی برگرفته شده از هیالورونیک اسید. هرکدام ازاین ژل‌ها طرفداران خاص خود را دارند، ژل‌های طبیعی در نهایت جذب بدن می‌شوند اما ژل‌های مصنوعی بسته به نوع آنها اثری دائمی دارند. از طرف دیگر، ژل‌های مصنوعی ممکن‌است باعث حساسیت و آلرژی شده و اگر حرکت‌کرده و یا منقبض شوند حذف آنها بسیار دشوار است. از آنجا که معمولا بیشتر این ژل‌ها در حجم‌های کوچک و برای اصلاح چین‌وچروک مورد استفاده قرارمی‌گیرند لذا در این شرایط جابجایی یا برآمدگی زیاد معمول نیست.

اما ضرورتا این مسئله در مورد افزایش سایز آلت تناسلی نیز صدق‌نمی‌کند زیرا اولا برای افزایش اندازه‌ی آلت به مقدار ژل زیادی (بسته به اندازه‌ آلت ۱۰ تا ۴۰ میلی لیتر) نیاز هست و همچنین از آنجایی که شکل و اندازه‌ی آلت تناسلی در طول فعالیت جنسی متغییر است لذا خطر انقباض و جابجایی بسیار بالا است. به همین دلیل معمولا پزشکان از ژل‌های طبیعی که اثری دائمی ندارند استفاده‌می‌کنند تا در صورتی که نتیجه رضایت‌بخشی حاصل نشد ژل جذب بدن شود.

ثانیا، می‌توان با تزریق پادتن، هیالورونیک اسید را متلاشی کرد بدین معنی که  هر چند تاثیر هیالورونیک اسید نسبت به سایر ژل‌های مصنوعی از ماندگاری کمتری برخوردار است اما خطرات آن به مراتب کمتر از ژل‌های مصنوعی است. لذا این اقدامات خطر عدم کسب نتیجه‌ی نامطلوب در هر فردی را کاهش‌می‌دهد.

مقالات مرتبط

لاپاراسکوپی واریکوسل: نحوه‌ انجام، عوارض و مراقبت‌ها

لاپاراسکوپی واریکوسل: نحوه‌ انجام، عوارض و مراقبت‌ها

واریکوسل

انواع روشهای تشخیص واریکوسل (معاینه ی فیزیکی، سونو، بررسی علائم)

زود انزالی

درمان زود انزالی با گیاهان دارویی مانند مارچوبه، زنجبیل، زعفران و …

سنگ کلیه

علائم سنگ کلیه را بشناسید (درد در پهلو و کمر، تکرر و سوزش ادرار و …)

101 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • امیر رضا نخستین
  آگوست 31, 2019 11:57 ق.ظ

  سلام آقا دکتر خسته نباشید میخاستم ببینم هزینه چقدر است وبایی چطوری وقت بگیرم

  پاسخ
  • دکتر سلمان اسلامی
   سپتامبر 1, 2019 5:33 ق.ظ

   با سلام  در صورت تمایل، برای اخذ نوبت، با شماره های زیر تماس بگیرید.
   ۸۸۳۴۳۴۴۴-۵-۶
   در صورت عدم پاسخگویی،  به شماره ۰۹۰۵۸۷۸۲۳۰۶ پیامک بدهید.
   آدرس:
   تهران،خیابان مطهری، خیابان فجر، روبروی بیمارستان جم،کوچه شهید نظری، روبروی MRI دکتر اطهری، ساختمان زهره(پلاک ۵۰) طبقه ۵ واحد ۱۶
   زمان ویزیت: صبح و ظهر روز شنبه، عصر روزهای دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه

   پاسخ
  • سلام خسته نباشید چربی هم تزریق میکنین

   پاسخ
 • سلام دکتر
  تو سایت دکتر حسین کرمی خوندم ی آقای تزریق ژل داشته آلتش از قبل هم کوچکتر شده بود و دچار عوارض شده بود خود دکتر هم گفتن خطر داره اما شما طوری تو مقاله تون عنوان کردید که عوارضی نداره یا خیلی کم ميشه راهنمایی کنید؟

  پاسخ
  • دکتر سلمان اسلامی
   نوامبر 30, 2019 8:08 ب.ظ

   با سلام.
   تزریق ژل با کیفیت و به اندازه مناسب عارضه ای به همراه ندارد.

   پاسخ
   • سلام
    دو سال دارم ، اول اینکه اگر فردی دارای بیماری پسوریازیس باشه و البته آلت درگیر بیماری نباشه، میتونه برای تزریق ژل مراجعه کند؟
    و در ثانی، آیا امکان داره در زمان‌و طول تزریق فرد را بصورت کامل بیهوش نمود!

    پاسخ
  • سلام. آلت من خیلی کوتاه(11Cm) و قطر بسیار کمتری دارد. آیا تزریق ژل باعث بزرگی و کلفتی آلت میشود یا ابتدا نیاز به عمل جراحی جهت افزایش طول آلت دارم؟ پیشاپیش ممنونم بابت جواب

   پاسخ
   • دکتر سلمان اسلامی
    نوامبر 18, 2020 6:41 ب.ظ

    سلام.
    برای افزایش طول راه مفید و بدون عارضه ای وجود ندارد، البته به جز آلت پرده دار و یا چربی خیلی زیاد روی عانه که میتوان با عمل اصلاح کرد، ولی در مورد قطر میتوان ژل تزریق کرد.

    پاسخ
    • و اینکه آیا تزریق این ژل بصورت دائمی هست یا باید هرچند وقت مجددا تکرار بشه؟ مدت ماندگاری ژل چقدره؟

     پاسخ
 • دکتر سلمان اسلامی
  دسامبر 20, 2019 1:05 ب.ظ

  تشکر از راهنماییتون دوست عزیز

  پاسخ
 • دکتر سلام
  توی مقاله تون دیدم ک عنوان کردین بعد 2سال کلا ژل جذب میشه و آلت کوچیک میشه خواستم بدونم راهی برای ماندگاری دائمی وجود نداره؟؟ آخه بعد 2سال دوباره بخواد برگرده ب حالت کوچیکی قبل یکم رنجو عذاب ب همراه قطعا خواهد داشت بخصوص برای من ک میخام تازه نامزد کنم و اینکه الان با ی آلت بزرگ پیش روش برم و بعد 2سال آلت شکل اولیه کوچیکی خودشو ب شکل بگیره و این ی فاجعه ب همراه میاره یا شایدم جدایی! اگ میشه خاستم بهم دقیق تر توضیح بدید راهی هس بطور دائم آلت بزرگ بمونه یا خیر؟

  پاسخ
  • دکتر سلمان اسلامی
   مارس 30, 2020 8:13 ق.ظ

   با سلام
   تزریق چربی اثر پایدار دارد ولی ممکن است ظاهر آلت بد شکل شود،
   بهتر است یک نوبت جهت مشاوره حضوری مراجعه کنید.

   پاسخ
 • سلام علیکم دکتر جان.شما در مطبتان تزریق چربی به آلت انجام می دهید؟

  آخه اونطوری که مطالعه کردیم تزریق چربی ماندگار بیشتری داره و هم اینکه هرینه اش به نسبت تزریق ژل کمتر است.آیا درسته؟

  واگه هزینه هر میلی لیتر ژل چقدره؟

  ممنونم از حسن توجه تان.

  پاسخ
  • دکتر سلمان اسلامی
   آوریل 9, 2020 3:21 ب.ظ

   با سلام.
   تزریق چربی در اتاق عمل تحت بیهوشی انجام میشود.
   هزینه یک نوبت تزریق چربی، بیشتر از ژل است ولی ماندگاری دائمی دارد، از طرف دیگه تاثیر ظاهری اون به خوبی ژل نیست.
   تزریق هر سی سی ژل بسته به کیفیت و برند اون متفاوت است.
   با این حال ژل با کیفیت قابل قبول، هر سی سی، حداقل ۴۰۰ هزار تومان هزینه خواهد داشت.

   پاسخ
 • امير ارسلان
  آوریل 12, 2020 2:11 ب.ظ

  سلام
  امكانش هست كه عكس قبل و بعد از چند كاري كه انجام شده رو ديد

  پاسخ
 • سلام آقای دکتر بعد از تزریق ژل مصرف مشروب تعصیر داره ممنون میشم یه توضیح بابت این بدین

  پاسخ
 • سلام اقای دکتر
  تزریق ژل بعدها نازایی نمیاره؟؟یا مشکلی برا بچه دار شدن درست نمیکنه؟

  پاسخ
  • دکتر سلمان اسلامی
   می 14, 2020 4:59 ب.ظ

   سلام
   تزریق #ژل هیچ اختلالی در عملکرد جنسی و #ناباروری ندارد.

   پاسخ
 • سلام دکترجان ببخشید ی سوال. مثلا ؛ قطر آلتی که در حال حاضر 11 سانته بعداز نزریق ژل تقریبا ب چه عددی میرسه قطرش؟؟!!

  پاسخ
 • سلام اقای دکتر چند سی سی لازمه که الت ب شکل مناسب برسه وحجم داشته باشه .باتشکر

  پاسخ
  • دکتر سلمان اسلامی
   می 14, 2020 5:12 ب.ظ

   با سلام
   معمولا ده تا بیست سی سی، تزریق ژل مطلوب است.

   پاسخ
 • آقای دکتر سلام.من واقعا به این تصمیم رسیدم که تزریق ژل کنم ولی یه عکسایی تو نت دیدم واقعا میترسم کل الت و از دست بدم.

  پاسخ
 • سلام.من سایزالتم ۱۱واگرربخوام به ۱۸سانت برسه چندسی سی ژل لازم داره.

  پاسخ
 • سلام من درحالت نعوظ ده ال دوازده سانت طول دارم.قطرش هم کمه.با این روش طول و قطر چقدر میشه.با ۴۰ میلی؟

  پاسخ
  • دکتر سلمان اسلامی
   فوریه 9, 2021 8:57 ب.ظ

   با سلام.
   افزایش طول امکان پذیر نیست ولی قطر را با تزریق ژل، میتوان بصورت متناسب افزایش داد تا ظاهر و عملکرد جنسی بهبود پیدا کند.

   پاسخ
 • سلام دکتر تزریق چربی ضرر واسه بدن نداره و یا عفونت کنه و نکته بعد مثلا میشه 40 سی سی چربی تزریق کرد و بعد هر مدت اگه راضی نبودی باز بیایی و تزریق کنی ؟

  پاسخ
  • دکتر سلمان اسلامی
   می 22, 2020 8:05 ق.ظ

   با سلام
   لازم است برای ارزیابی اولیه مراجعه کنید تا حجم پذیری آلت امکان پذیر باشد.
   تزریق چربی اگر با حجم مناسب انجام گردد، از نظر ظاهری خیلی کمک کننده خواهد بود.

   پاسخ
 • ابراهیم
  می 28, 2020 10:07 ق.ظ

  سلام لطف میکنید آدرس مطب و اعلام کنید برای مراجعه ممنون میشم

  پاسخ
  • دکتر سلمان اسلامی
   می 30, 2020 7:26 ب.ظ

     با سلام
   در صورت تمایل، برای اخذ نوبت، با شماره های زیر تماس بگیرید.
   ۸۸۳۴۳۴۴۴-۵-۶
   در صورت عدم پاسخگویی،  به شماره ۰۹۰۵۸۷۸۲۳۰۶ پیامک بدهید.
   آدرس:
   تهران،خیابان مطهری، خیابان فجر، روبروی بیمارستان جم،کوچه شهید نظری، روبروی MRI دکتر اطهری، ساختمان زهره(پلاک ۵۰) طبقه ۵ واحد ۱۶

   پاسخ
 • سلام آقای دکتر
  برای تزریق تقریبی 20سی سی باید 8ملیون هزینه پرداخت بشه
  لطفاً راهنمایی کنید. قیمت تقریبی برای ما مهمه
  خیلی ممنون

  پاسخ
  • دکتر سلمان اسلامی
   ژوئن 8, 2020 8:08 ب.ظ

   سلام
   در حال حاضر هزینه تزریق هر سی سی ژل ۵۰۰ هزارتومان است و بسته به میزان تزریق، بین ۱۰ تا ۲۰ سی سی، هزینه ای معادل ۵ تا ۱۰ میلیون تومان دارد.

   پاسخ
 • سللم اقای دکتر مثلا اکه بخوایم ژل تزریق کنیم ایا تمام عمرالت به همون شکل میماند یا دوباره به حالت اول برمیگردد یاهم ایا حالت بعد از گذرزمان بدشکل میشود وکارای خودرا ازدست میدهد یاخیر؟

  پاسخ
  • دکتر سلمان اسلامی
   فوریه 9, 2021 8:59 ب.ظ

   با سلام.
   بطور متوسط ماندگاری ژل بین ۱۲ تا ۱۸ ماه است و مادام العمر نیست.

   پاسخ
 • سلام آقای دکتر
  آلت من نظر قطر مشکلی نداره میخواستم بدونم با تزریق چربی یا ژل چند سانت به طول و قطرش اضافه میشه؟

  پاسخ
  • دکتر سلمان اسلامی
   فوریه 9, 2021 8:59 ب.ظ

   سلام.
   تزریق ژل صرفا برای بهبود قطر و حجم آلت است و در طول اثری ندارد.

   پاسخ
  • دکتر سلمان اسلامی
   فوریه 9, 2021 9:00 ب.ظ

   سلام.
   تزریق ژل صرفا برای بهبود قطر و حجم آلت است و در طول اثری ندارد.
   در صورتی که از نظر قطر، مشکلی ندارید، لزومی برای تزریق ژل نیست.

   پاسخ
 • با سلام خدمت شما دکترعزیز
  قطر الت من الان 11 سانتی متر هستش اگه بخوام قطر التم 15 سانتی متر بشه باید چند سی سی ژل تزریق بشه؟
  و اینکه هزینش چقدر میشه؟

  پاسخ
  • دکتر سلمان اسلامی
   فوریه 9, 2021 9:02 ب.ظ

   با سلام.
   امکان افزایش دلخواه قطر نیست.
   میزان حجم ژل تزریقی، بستگی به حجم اولیه آلت و جادار بودن پوست آلت دارد. تزریق ژل به گونه ای انجام میشود که بهترین نتیجه ظاهری را در بر داشته باشد.

   پاسخ
 • سلام
  آقای دکتر آیا خطراتی در حال و آینده از نظر شما دارد
  شما این موضوع رو چجوری میبینید مثلا بخواییم به یه جمع بندی برسیم از نظر شما انجام بدیم یا نه به دردسر نمی ارزه.
  بعدش مثلا ۲۰ سی سی تزریق بشه چقدر در سایز و قطرش فرق داره
  ممنون

  پاسخ
  • دکتر سلمان اسلامی
   فوریه 9, 2021 9:04 ب.ظ

   با سلام
   تزریق ژل بطور معمول عارضه و مشکلی پدید نمی آورد و با کیفیت ظاهری و عملکردی، کیفیت رابطه را بهبود میبخشد.
   برای اظهار نظر در مورد حجم مورد نیاز تزریق و میزان تاثیر آن، لازم است معاینه شوید.

   پاسخ
 • سجاد رمضانی
  ژوئن 24, 2020 6:54 ب.ظ

  سلام آقای دکتر حداکثر افزایش طول و قطر آلت در تزریق ژل چه اندازه هست؟

  پاسخ
  • دکتر سلمان اسلامی
   ژوئن 28, 2020 5:50 ق.ظ

   سلام
   تزریق ژل، تاثیری روی طول آلت ندارد.
   در مورد افزایش حجم و قطر آلت، میزان تغییر بستگی به حجم اولیه آلت و میزان ژل تزریقی بین ۳۰ درصد افزایش تا ۸۰ درصد افزایش قطر ،متغییر است.

   پاسخ
 • سلام آقای دکتر.تزریق ژل ۳۰ سی سی در یک نوبت انجام میشه؟ب جز هزینه هر سی سی ۵۰۰هزار تومان جز این مبلغ هزینه دیگری هم باید پرداخت بشه.ممنون از شما

  پاسخ
  • دکتر سلمان اسلامی
   فوریه 9, 2021 9:05 ب.ظ

   با سلام
   هزینه ژل به ازاء هر سی سی در حال حاضر(بهمن ماه ۱۳۹۹) بین پانصد تا هفتصد هزار تومان است که این تفاوت قیمت به خاطر تفاوت کشور تولید کننده است‌.
   معمولا عارضه خاصی ندارد. همچنین ژل قابل ترمیم، اصلا و حتی تخلیه میباشد.
   هزینه اضافه تری پرداخت نمیکنید.

   پاسخ
 • وقت بخیر جناب دکتر
  برای افزایش طول آلت، چه روشی وجود دارد ؟

  پاسخ
 • سلام.
  احتمال حرکت کردن ژل موقع رفت و برگشت دخول هست؟

  پاسخ
  • دکتر سلمان اسلامی
   فوریه 9, 2021 9:06 ب.ظ

   با سلام.
   بعد از گذشت دو هفته از تزریق ژل ، فیکس میشود و جابجایی رخ نمیدهد، لذا به همین خاطر توصیه میشود طی دو هفته بعد از تزریق، رابطه جنسی نداشته باشند.

   پاسخ
 • سلام اقای دکتر میخواستم بپرسم که آیا تزریق چربی در زیر پوست آلت انجام میشود یا در ماهیچه آلت؟؟چون سواله برام خیلی رگ و موییرگ در روی ماهیچه آلت قرار دارد میخواستم ببینم تزریق چربی را کجای آلت انجام میدهید به چه صورت میباشد ممنونم یه مختصر توضیح بدید ممنون.

  پاسخ
 • آقای دکتر سلام

  الان قطر آلت من ۱۲ سانته
  طولش هم ۱۶ سانته
  میخام قطرش ۱۸ ،۲۰ بشه
  امکانش هست
  فقط کیفیت مهمه برام

  پاسخ
  • دکتر سلمان اسلامی
   فوریه 9, 2021 9:09 ب.ظ

   با سلام.
   تغییر قطر از ۱۲ به ۱۸ سانتیمتر تقریبا غیر ممکن است.
   بطور معمول، حدود ۲ سانتیمتر به محیط آلت افزوده میشود.

   پاسخ
 • سلام خواستم بدونم هزینه تزریق چربی چقدره؟

  پاسخ
  • دکتر سلمان اسلامی
   فوریه 9, 2021 9:09 ب.ظ

   با سلام.
   هزینه بر اساس حجم مورد نیاز برداشت و همچنین انجام لیمو ساکشن همزمان شکم، متفاوت است.
   لازم است برای ارزیابی دقیق و اظهار نظر به صورت حضوری مراجعه کنید.

   پاسخ
 • سلام آقای دکتر
  من میخواهم فقط در سر آلت برای درمان یا بهبود زودانزالی تزریق انجام بدم چه مقدار ژل لازمه تزریق بشه
  و چقدر اثر گذاره هزینه ان هم حدودا چقدر است

  پاسخ
  • دکتر سلمان اسلامی
   فوریه 9, 2021 9:10 ب.ظ

   با سلام.
   بطور معمول تزریق در سر آلت انجام نمیشود .

   پاسخ
   • مهران اسکویی
    می 27, 2021 6:03 ب.ظ

    سلام آقای دکتر
    من میخوام یک عمل دائمی داشته باشم که بعد از مطالعه سوالات متداول متوجه شدم که تزریق چربی با لیپوساکشن ماندگاری بالا داره. هزینه این عمل چقدره؟ و آیا با یک بار عمل کافیه؟

    پاسخ
    • دکتر سلمان اسلامی
     می 28, 2021 1:12 ب.ظ

     سلام. برای افزایش قطر، هیچ روش ماندگار و قطعی وجود ندارد، در مجموع، بطور متوسط ژل و چربی ماندگاری مشابه تا یکسال دارند و در صورت تمایل و رضایت، برای بهترین نتیجه ظاهری، تزریق آنها باید سالیانه تکرار شود.

     پاسخ
 • با سلام – خسته نباشید
  آیا کسی که در شهرستان دور می باشد
  با یک بار آمدن و ویزیت کردن – می توان تزریق ژل انجام داد
  بدلیل مسافت زیاد و نتوانستن رفت و برگشت

  پاسخ
 • با سلام دکتر جان واسه تزریق میشه از تستسترون های بدنسازی همراه با ماساژ بعد عمل انجام داد؟

  پاسخ
  • دکتر سلمان اسلامی
   فوریه 9, 2021 9:11 ب.ظ

   با سلام.
   تزریق تستسترون در آلت هیچ اثر مفید و موثری ندارد. و اصلا توصیه نمیشود‌.

   پاسخ
 • سلام واسه کسانی که دچار زگیل تناسلی شدن هم تزریق انجام میشه

  پاسخ
  • دکتر سلمان اسلامی
   فوریه 9, 2021 9:12 ب.ظ

   با سلام.
   ابتدا زگیل را درمان میکنیم و سپس تزریق ژل را انجام میدهیم.

   پاسخ
 • عرفان محمدیان
  اکتبر 23, 2020 12:17 ب.ظ

  سلام اقای دکتر میخوام برای تزریق ژل خدمت برسم .
  ایا تو یه جلسه ممکنه ۴۰ سی سی تزریق کرد یا تو چند جلسه انجام میشه
  ممنون بابت پاسخگویی

  پاسخ
  • دکتر سلمان اسلامی
   فوریه 9, 2021 9:12 ب.ظ

   با سلام.
   در صورتی که طول آلت بزرگ باشد، در نهایت حجم ۳۰ الی ۴۰ سی سی را میتوان در یک جلسه تزریق کرد.

   پاسخ
 • سلام آقا دکتر من التم ۱۵سانته یعنی افزایش الت نداره فقط حجم میده حناب دکتر

  پاسخ
 • سلام وقت بخیر خسته نباشید اقای دکتر، یه سوال داشتم ازتون، من سال 95 نفرکتومی شدم اهدا کلیه داشتم، میخواستم بدونم امکان تزریق ژل برای التم هست یا نه?? البته تحت نظر دکتر هستم ولی از دکتر خودم در این رابطه نپرسیدم، ممنونم

  پاسخ
  • دکتر سلمان اسلامی
   اکتبر 31, 2020 9:03 ب.ظ

   سلام.
   با توجه به اهداء کلیه، منعی برای تزریق ژل نیست.
   برای افزایش طول راه مفید و بدون عارضه ای وجود ندارد، البته به جز آلت پرده دار و یا چربی خیلی زیاد روی عانه، ولی در مورد قطر میتوان ژل تزریق کرد.
   تزریق ژل، ماندگاری حدود یکسال دارد و با افزایش قطر آلت و بهبود اعتماد به نفس، در رابطه جنسی تاثیر مثبت دارد.
   هزینه تزریق هر سی سی ژل، ۶۰۰ هزار تومان،که معمولا ده تا بیست سی سی تزریق میشود،که  بین  ۶ تا ۱۲ میلیون تومان میشود. که تحت بی حسی موضعی، در شرایط کاملا استریل در مطب انجام میشود و حدودا یک تا یک ساعت و نیم زمان میبرد.

   پاسخ
   • سلام آقای دکتر
    ممکنه هزینه تقریبی ژل های مصنوعی رو هم بفرمایید و اینکه اگه عوارضی به همراه داشته باشه میشه ژل و تخلیه کرد
    ممنون از پاسخگوئی دقیقتون

    پاسخ
    • دکتر سلمان اسلامی
     فوریه 9, 2021 9:13 ب.ظ

     با سلام
     هزینه ژل به ازاء هر سی سی در حال حاضر(بهمن ماه ۱۳۹۹) بین پانصد تا هفتصد هزار تومان است که این تفاوت قیمت به خاطر تفاوت کشور تولید کننده است‌.
     معمولا عارضه خاصی ندارد. همچنین ژل قابل ترمیم، اصلا و حتی تخلیه میباشد.

     پاسخ
 • سلام دکتر سایز آلات اگر ۱۵ سانت باشد‌چه مقدار ژل نیاز است ک به ۲۰ یا ۲۵ سانت برسد؟
  و سرطان زا نیستن ژل ها؟
  و یه سوال دیگه اون کیست هایی که میگین درمان میشوند؟
  یا اگر درمان نمیشوند وجودشون خطر ناک‌ نیست؟ و یا برچستگی ایجاد نمیکنن روی آلات؟

  پاسخ
  • دکتر سلمان اسلامی
   فوریه 9, 2021 9:14 ب.ظ

   سلام.
   افزایش طول امکان پذیر نیست.
   ژل برای افزایش حجم و قطر است.
   هیچ ضرر و خطری ندارد و جای نگرانی ندارد.

   پاسخ
 • سلام خسته نباشید ی سوال داشتم کسایی که مشکلاتی چون hpvیا همون زیگیل تناسلی دارن یا واریکوسل دا ن امکانش هست که تزریق ژل یا چربی انجام بدن یا امکان پذیر نیست همچین کاریو انجام بدن

  پاسخ
 • سلام آقای دکتر
  ممکنه هزینه تقریبی ژل های مصنوعی رو هم بفرمایید و اینکه اگه عوارضی به همراه داشته باشه میشه ژل و تخلیه کرد
  ممنون از پاسخگوئی دقیقتون

  پاسخ
  • دکتر سلمان اسلامی
   فوریه 9, 2021 8:48 ب.ظ

   با سلام
   هزینه ژل به ازاء هر سی سی در حال حاضر(بهمن ماه ۱۳۹۹) بین پانصد تا هفتصد هزار تومان است که این تفاوت قیمت به خاطر تفاوت کشور تولید کننده است‌.
   معمولا عارضه خاصی ندارد. همچنین ژل قابل ترمیم، اصلا و حتی تخلیه میباشد.

   پاسخ
 • سلام
  من دچار زود انزالیه شدید هستم ایا بعد از طزریق ژل بهبود پیدا میکنم؟

  پاسخ
  • دکتر سلمان اسلامی
   فوریه 9, 2021 9:16 ب.ظ

   با سلام.
   طبق رفرنس های علمی. تزریق ژل مختصر بهبود طول رابطه جنسی را نیز به همراه دارد.

   پاسخ
 • سلام دکتر
  در مورد تزریق ژل افزایش سایز آلت ، 3 تا سوال داشتم ممنون میشم پاسخ دهید
  1 – شرایطی که برای افزایش آلت نوشتید مثل بیماری فیموزیس و پیرونی و عفونی و لنفاوی توسط خودتون بررسی و آزمایش می کنید ؟
  2 – در مدت انجام تزریق فقط بی حسی انجام میدید یا بیهوش می کنید ؟
  3 – مقدار افزایش سایز با توجه فیزیک هر کسی هستش یا اینکه بیمار میتواند مقدار مشخصی برای افزایش سایز مشخص کند ؟
  با تشکر فراوان

  پاسخ
  • دکتر سلمان اسلامی
   ژانویه 15, 2021 3:17 ب.ظ

   سلام.
   ۱: شرایط تزریق توسط خودمون بررسی میشود.
   ۲:تزریق با بی حسی موضعی و بدون درد انجام میشود.
   ۳: حجم تزریق بر اساس سایز آلت و میزان پذیرش ژل دارد‌.

   پاسخ
 • سلام. آقای دکتر.
  میخواستم بدونم ژل به کجای آلت تزریق میشه؟
  با توجه به شناختی که از خودم دارم بعلت برداشته شدن زیاد پوست و ختنه غیر استاندارد، قسمت زیر سر آلتم از ناحیه ختنه گاه به شدت حساسه و به محض برقراری تماس به ارضا نزدیک میشم. حتی داروهای تاخیری هم آنچنان تاثیری ندارن. الان فکر میکنم شاید بتونم با تزریق ژل و افزایش حجم اون قسمت کمی از تحریک پذیریش کم کنم.و فکر میکنم همین کار برای شروع کردوو گرفتن اعتماد بنفس کافی باشه !!

  پاسخ
  • دکتر سلمان اسلامی
   فوریه 9, 2021 9:17 ب.ظ

   با سلام.
   تزریق در زیر پوست ناحیه تناسلی ، دور تا دور انجام میشود.
   همچنین تزریق در ناحیه ختنه گاه با حجم بیشتری به منظور کاهش تحریک پذیری پوست و بهبود نسبی زودانزالی نیز انجام میگردد.

   پاسخ
 • برای ‌‌کسی که دیابت دارد و نعوظ ضعیف برخورداره میتونیه برلی کوتاهی الت و حجم کردن استفاده کنه
  یه چند عکس از بیماران قبل و بعد از عمل تزریق بفرستید

  پاسخ
 • سلام خسته نباشید ببخشید میخواستم بدونم با تزریق چربی امکان افزایش طول هست یا نه؟
  و اینکه چقدر هزینه داره حدودا؟

  پاسخ
  • دکتر سلمان اسلامی
   می 19, 2021 8:09 ب.ظ

   سلام.
   برای افزایش طول راه مفید و بدون عارضه ای وجود ندارد، البته به جز آلت پرده دار و یا چربی خیلی زیاد روی عانه که میتوان با عمل اصلاح کرد، ولی در مورد قطر  میتوان با تزریق ژل ضخامت تنه آلت را به خوبی افزایش داد.
   در موارد چاقی و چربی زیاد میتوان لیپوساکشن و تزریق چربی انجام داد.

   پاسخ
  • سلام جناب دکتر
   وقتتون بخیر

   فرمودید مدت پایداری تزریق ژل ۱۲-۱۸ ماه میباشد. آیا پس از کاهش تأثیر پارت اول تزریق ، امکان تجدید فرایند تزریق وجود دارد؟

   پاسخ
   • دکتر سلمان اسلامی
    ژوئن 13, 2021 11:56 ق.ظ

    با سلام.
    بله، قطعا امکان تزریق مکرر با نتایج ظاهری عالی، وجود دارد.

    پاسخ
 • سلام طبق توضیحات شما ظرفیت پوست آلت مقدار ژلی که میشه تزریق کرد رو تعیین میکنه درسته؟آیا با تزریق چند مرحله ای مثلا با فاصله چند ماه میشه مشکل ظرفیت تزریق رو افزایش داد؟و سوال آخر اینکه توی توضیحات نوشته شده میشه به سر آلت هم تزریق داشت ولی توی نظرات خیلی توصیه نشده علت چیه
  ممنون

  پاسخ
  • دکتر سلمان اسلامی
   ژوئن 27, 2021 8:29 ب.ظ

   سلام،
   در معاینه اولیه، ارزیابی حجم و ظرفیت آلت برای تزریق انجام میشود.
   دقیقا با تکرار تزریق، می‌توان حجم و پذیرش آلت برای ژل را افزایش داد.
   تزریق ژل به کلاهک امکان پذیر است ولی در مجموع با توجه به‌ نتایجش، خیلی توصیه نمیشود‌

   پاسخ
 • با سلام وعرض ادب احترام
  خواستم بپرسم راهی یا روشی برای افزیش طول الت وجود دارد ؟؟
  ممنون میشم پاسخ بدین اقای دکتر

  پاسخ
  • دکتر سلمان اسلامی
   ژوئن 27, 2021 8:33 ب.ظ

   سلام.
   روشهای جراحی محدودی برای افزایش سایز آلت هست خصوصا برای افزایش قطر آلت.
   جهت بررسی دقیق مراجعه کنید.

   پاسخ
 • سلام جناب دکتر
  دو تا سوال داشتم اگر جواب بدین ممنون میشم
  ۱ در حال حاضر هر سی سی ژل چه قیمتی داره
  ۲ تزریغ ژل بهتره یا چربی

  پاسخ
  • دکتر سلمان اسلامی
   جولای 16, 2021 11:36 ق.ظ

   سلام، تزریق ژل، از نظر زیبایی و رضایت افراد، از چربی خیلی بهتر است.
   در حال حاضر دو مدل body jel مورد استفاده چینی و کره ای داریم که به ترتیب هر سی سی ۵۰۰ و ۶۰۰ هزارتومان است.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Call Now Buttonتماس